Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Meddig lehet kitartani egy rossz kapcsolat mellett? 2 éve vagyunk együtt, volt össze költözes, majd sok veszekedés, szét költözés,de nem szakítottunk. Abban reménykedem, hogy megváltozik, később jobb lesz, ki kell tartani,olyan sok minden köt hozzá, minden közös. Mil lesz egyedül? Találok valaki jobbat? Mi van ha nem? Olyan sok kérdésem van és kételyem van. Bizonytalan vagyok. Mi a helyes döntés?
2020. jan. 15. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt hajlandó megváltozni és össze vissza, hol össze jöttök, hol szét mentek. Ennek semmi értelme.

Ha te vagy a pasi, valószínűleg nehezebb lesz új kapcsolatot találnod, ha nő, akkor valamivel könnyebb.

2020. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Abban reménykedem, hogy megváltozik"

Miben szeretnéd, hogy megváltozzon?

2020. jan. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idődet pocsékolod. Miért félsz a kapcsolat nélküliségtől?
2020. jan. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni. Valamennyire lehet egymáshoz csiszolódni, alkalmazkodni, kompromisszumokat kötni, de alapjaiban sosem fog megváltozni. Tehát erre teljesen hiába vársz. 2 év pedig nem annyira sok idő, meg akkor sem, ha együtt éltek. Felesleges húzni, csak egymás idejét vesztegetitek. Én is léptem ki 2.5 éves kapcsolatból, ahol együtt is éltünk, bennem is felmerült egy csomó kétely meg kérdés, de beláttam, hogy sem ő nem tud, sem én nem tudok teljesen megváltozni, így pedig baromira nem passzolunk és nem tudunk boldogok lenni. Persze, nehéz volt, szar volt, sírás is volt, de ez volt a jó döntés.
2020. jan. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"minden közös"

Vagyoni értelemben? Hány éves vagy? Vannak gyerekeitek?

2020. jan. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

TE biztosan nem fogod megváltoztatni. Változás belülről kell induljon, ha ő neki erre nincs igénye, ilyen marad.

Újrakezdés miatti félelem nem ok kapcsolatban maradásra.

2020. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!