Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandokba, kapcsolatokba bonyolódni van értelme, hogy felejtsük az exünket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is ezt csinálom most. Azt nem tom van e értelme, de legalább addig sem rá gondolok, amíg más valaki köti le a figyelmemet.
2020. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be de ez szerintem karakter kérdése. Van, aki így le tud zárni, én inkább jobban belesüllyedtem a bánatba. Nekem az válik be, ha egyedül maradok, amíg túl nem lépek.
2020. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha direkt módon nem keressük egymást az szándékos? Egyáltalán nem vitával váltunk el 5 év után.Csak észre vettem,hogy a volt barátnőm a korábbi exeivel kommunikál facebookon,lájkolja őket..én meg mintha nem is létwznék. Mondjuk én is ezt teszem vele.. caak nekem nincs kedven még női társaságba bonyolódni felejtés gyanánt, ő pedig mindig kóborol meg rengeteget beszélget az egyik munkatársával.
2020. jan. 15. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudok 2 hónap után mással jopofizni, az exem igen. Van akinek megy van akinek idő kell
2020. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdés h miről beszéltek. Nálatok meg volt beszélve h egyáltalán nem kommunikál senki az exeivel?
2020. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hazudsz magadnak us. Méghogy nem foglalkozol vele.... koslatsz utána mint egy kiskutya.

Nálam egy szakítás úgy müködik hogy törlöm, tiltom mindenhonnan, mindent kidobok ami rá emlékeztet, igyekszem nem gondolni rà.

Mit nézegeted az oldalait, mit érdekel mit csinál, semmi közöd hozzá.

Előre nézz ne hátra mert elesel.

2020. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, tapasztalat. L
2020. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 amaboy01 ***** válasza:
Függés van úgy látom.
2020. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6-os!

Ő is nézi a dolgaimat,történeteimet amit megosztok.. és szintén megtehetné,hogy letilt engem.

2020. jan. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!