Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel majd kibékültünk, de úgy érzem hibát követtem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 2 éve, együtt is élünk. A múltkorában volt egy vitánk aminek az lett a vége hogy szakítottunk. Igazából már gondolkodtam rajta egy ideje hogy ez lenne a megfelelő lépés. Csakhogy aztán leültünk egymással és úgy döntöttünk megpróbáljuk még egyszer. S itt jön a probléma: a beszélgetés során olyan dolgokat vágott a fejemhez hogy jobban magamba kell néznem mert sokmindenben kell változnom, meg elmondta hogy majd Ő hova szeretne költözni (távol mindkettőnk családjától, amivel nem értek egyet), beiktatott egyből egy csomó tervet ami persze majd nekem kellene állnom, meg mindenféle hülyeséget. A lényeg hogy Ő semmiben nem akarja elvinni a balhét, s én vagyok a fő bűnös, amit ha elfogadok boldogan életünk egymás mellett.


Na most, arra gondoltam lehet hogy hibát követtem el azzal hogy rábólintottam az újbóli próbálkozásra, látva hogy hogy áll hozzá a dolgokhoz. Semmi felelősséget nem vállal, én meg csak adjak alá mindent meg csináljam azt ami Ő "tanácsol".

Biztosan van itt olyan aki már sokat látott, tapasztalt. Tudnátok véleményt írni hogy hogyan érdemes végiggondolni ezt az egészet.


Meg annyi hogy talán azért is döntöttem az újrapróbálkozás mellett mert nem akarom hátralévő életemet egyedül tölteni, de már lehet hogy az is jobb lenne ennél.

S még egy fontos dolog: nem a punci miatt vagyok vele!


F/31

N/30


2020. jan. 15. 13:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs ha kicsit hosszú lett.
2020. jan. 15. 13:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, sok dologra szokták ezt mondani, de szerintem most tényleg áll: Dobd ki. Ő nem társat akar, mint te. Ha veled marad, eszközként fog használni. Jó eséllyel egy tiniszinten megrekedt nő, aki soha nem fog semmiért sem felelősséget vállalni és ha vele maradsz, abból fog állni az egész életed, hogy szép lassan mindenért te leszel a hibás és egyszer csak lecserél. Természetesen azt is a te hibádnak fogja tartani.
2020. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a punci miatt vagy vele, akkor ugyan miért?
2020. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3, leírtam. Mert úgy voltam vele, jobb párban élni valakivel mint egyedül. Azóta ez a véleményem is változott.
2020. jan. 15. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért legyél vele, mert ketten könnyebb fizetni a számlákat. Olyat keress akiért odáig vagy és ő is odáig van érted. És a punciért is legyél vele, egészséges férfinak kell a napi punci:)
2020. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2, köszönöm a válaszod.

#5, pont hogy én fizetek többet. Sajnos odáig nem vagyok érte, s szerintem ez a részéről is igaz.

2020. jan. 15. 14:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg Ő sem akar így 30 évesen már egyedül lenni, csak épp máshogy látja a dolgokat mint én.
2020. jan. 15. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De nem èrtem, ha leülök megbeszèlni a dolgokat, akkor te mièrt nem nyitod ki a szád? Mièrt nem akkor szólsz, hogy te nem így látod, máskèpp gondolod, akármi. Akkor bólogattál mint egy majom, aztán ide jössz siránkozni.

Az nem megbeszèlès, hogy te csak hallgatsz annak ellenère is, hogy tökre nem tetszik amiket összehord.

A megbeszèlès azèrt megbeszèlès, mert mindkèt fèl elmondja az álláspontját, vèlemènyèt, èrzèseit, megbeszèlik, megpróbálnak kompromisszumot kötni amennyiben stb.

Az a baj veled, hogy munka vagy, kèptelen vagy kiállni magadèrt. Ilyen hozzáállással más kapcsolatod sem lesz boldog.

2020. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szakítani nem csak egyszer lehet. A többi meg csak kifogás. Döntsd el, hogy mi éri meg neked jobban, a baratnődet elviselni vagy a szingli felnőtt élet nehézségeit. Számomra egyértelmű lenne, hogy ennek itt és most vége, már csak azért is, mert ha azt érzem, hogy valakivel kényszerből vagyok, mindent megteszek, hogy mihamarabb eltakarítsam magam onnan, de te úgy látszik, nem adod olyan könnyen a kényelmedet. Vagyis annak az illúziókát, mert valljuk be, szerintem csak a te fejedben él az, hogy ez most jobb, mint ami a szakítás után történhetne veled. Pedig nem.
2020. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, Ti nem megbeszéltétek a dolgokat, hanem a csaj feltételeket szabott. Nagy különbség.
2020. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!