Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy így gondolkodtak?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok egy mérgező kapcsolatban. Szeretnék kilépni már belőle. Belegondoltam ha netán szakítanék nem biztos, hogy szeretnék már a jövőben kapcsolatot. Megundorodtam a férfiaktól. Van aki tetszik viszont vele sem tudnék összejönni. Velem már többször úgy elbántak, hogy voltam már padlón rendesen. Előző kapcsolatomban nagyon csúnyán megcsaltak többször. Állandóan ezen jár az eszem. Viszont gyereket meg szeretnék...
2020. jan. 15. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtatok kijavitotta a telefonom
2020. jan. 15. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Elmehetsz nők felé és gyereket donor által megoldod. Ez egy lehetőség. Én helyedben azért nem temetném az emberiség felét 1-2 hülye miatt (akiket nem mellékesen, te választottál magad mellé).
2020. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki belőle ha neked ez már nem okoz pozitívumot az életedben. Dolgozd fel ezt a traumád, ezeket a gondolatokat mert ilyen gondolattal nem is lesz sem párod sem gyereked.

Ahol a fókusz, ott az energia. Döntsd el mit akarsz, mi lenne neked a jó elsősorban? Gondolom egyedüllét. Na viszont utána már van választásod, ahogy most is és mindig is volt de nem mindegy hogy az indulat beszél belőled, az értelmed vagy az amit igazán szándékozol tenni/lenni.

2020. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

"6 éve vagyok egy mérgező kapcsolatban. Szeretnék kilépni már belőle. Belegondoltam ha netán szakítanék nem biztos, hogy szeretnék már a jövőben kapcsolatot. Megundorodtam a férfiaktól."


Ne is magadtól undorodj meg.. hanem a férfiaktól, hát persze, mert ha 1 pasi szemét, akkor az összes az! :) Milyen logikus.. még véletlen sem veled van a baj, hogy egy 6 éve mérgező kapcsolatból (akármilyen okból) nem léptél ki.


Komolyan kérdezem, először is nem te vagy az, aki annyira sem tiszteli magát, hogy ne hagyd magad megalázni?

2020. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, Írd ki magadból az érzéseidet, azon dolgokat, amik bántanak, régen bántást kaptál a másiktól. Írd le hogyan történt, mit éreztél, mit tettél. Olvasd el, és gondolkozz el azon, hogy hogyan kellett volna cselekedned, és írd le ezt is. A jövőben pedig cselekedj így.

2, Vegyél egy boxzsákot, boxkesztyűvel otthonra, és tedd rá azon személy(ek) képeit, akik korábban bántottak.

Zokni le, és üsd-rúgd szét a zsákot. Ettől megnyugszol, sikerül átgondolnod a dolgokat, az önbizalmad erősödik, és a jövőben egy erős nőként indulsz a párkeresés útján.

2020. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!