Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a párom a fizetéséről?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyunk együtt, és autószerelőként dolgozik. Nem sima szerelő, hanem valami mérnöki végzettsége van. Eddig azt mondta, hogy 120ezret keres. Őszintén nem is érdekelt, és fogalmam sem volt róla, hogy mennyit kereshet egy szerelő ezért elhittem. Viszont nemrég véletlenül megtudtam egy munkatársától, hogy a párom műhelyfőnök, és több mint 400ezer a nettó fizetése. Még nem szembesítettem a hazugságáról, mert nem is tudom hogy mit mondjak.

2020. jan. 16. 11:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a részt láttam a Gyanúk árnyékából! :DDD
2020. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Lachesys ***** válasza:
68%
lehet ez egy teszt volt, vagy nem akarja h tul nagy igenyeid legyenek:/ fel h akkor le fogod huzni penzzel...
2020. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%
Mert olyan nőt keresett aki nem a pénzét akarja, neked is biztos egyből felcsillant a szemed amikor megtudtad.
2020. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Még az jutott eszembe, hogy így akar spórolni. Hogy ennyi pénzt kezel veled szemben "létezőnek", a többit pedig teszi félre. Sok emberrel tapasztaltam ezt megbeszélni én is bonyolultnak. Volt, hogy nem értették meg, hogy nekem x összeg van úgymond szabadon és nem nyúlok a többihez, amit még kapok. És akkor kezdetét vette a garasoskodás, hogy milyen szemét vagyok, hogy megtehetném, de mégsem szórom a pénzt hülyeségre és osztogatom (még a saját családom is visszaélt az őszinteségemmel). Nem mondom, hogy korrekt, amit csinál, ha ez van mögötte, de valahol meg tudom érteni.
2020. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%
Ez számodra miért fontos?
2020. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem fontos, eddig is vele voltam pedig csak 120ról tudtam. Csak nem értem, hogy mi oka van hazudni és titkolózni.
2020. jan. 16. 11:58
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan elhitted, hogy egy mérnök, vagy akár csak szerelő kevesebbet keres, mint egy felszolgáló, vagy bolti eladó?
2020. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én történetesen pont bolti eladó vagyok, és nem tartottam furcsának, hogy többet keresek nála. Végülis logikus, mert több mindent kell tudjak mint egy szerelőnek és természetes lenne ha nagyobb lenne a fizetésem.
2020. jan. 16. 12:07
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
#8: :DDDDDDDD
2020. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Szóval szerinted az eladói munka több szakértelmet igényel mint egy autószerelő?
2020. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!