Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 22 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 22 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Próbálok mindenféle formában ismerkedni, de nem vagyok hajlandó csak azért kapcsolatban lenni, hogy legyen valakim. Szóval keresem azt aki tényleg megfog.. De így meg úgy jártam h még soha nem volt kapcsolatom, és ha ezt elmondom ismerkedés közben valakinek, akkor érzem h furán tekintenek rám.. Érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba amiről tudom hogy nem lesz hosszútávú, vagy várjak amíg meg találom azt akit tényleg tudnék szeretni?


22F



2020. jan. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Külsőleg,belsőleg milyen lányok jönnek be?
2020. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, én nő vagyok, de 23 éves és nekem sem volt még senkim. Alkalmi kapcsolatokra lett volna lehetőség, de nem ilyen típus vagyok, úgyhogy én várok addig, amíg valakit tényleg megfog a személyiségem és szerényebb is, mint az eddigi srácok... :D Nem adnám magam olyannak, aki bárkit elvinne egy menetre.
2020. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz. Nem érdemes. És ha emiatt maradsz le az igaziról? Várd meg az igazit akit tényleg szeretnél és ő is szeretne. Vele kezdj kapcsolatba.
2020. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" vagy várjak amíg meg találom azt akit tényleg tudnék szeretni?" Van számodra egy rossz hirem! Bszhatod a várakozásodat ha nem arra vársz akit tényleg szeretsz ÉS Ö VISZONT SZERET!!!!
2020. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gaz. De azt tartsd szem előtt hogy vannak kategóriák. Neked hiába tetszik egy top csaj ha te sokkal rosszabb vagy a ferfiak közt mint az ô szintje.
2020. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!