Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos kérés, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos kérés, hogy legyen szexuális élet a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, kicsi gyerekkel, 8 hónapos. Sajnos az első elmaradt menstruáció óta nem volt köztünk szexuális kapcsolat. A feleségem húga kétszer vetélt el, így kijelentette hogy szó sem lehet róla amíg meg nem születik a pici. Bár a magán orvos és a körzeti is engedélyezte a dolgot, mert semmi veszélyeztetettsége nincsen (a húga 160 cm / 90 kg, ő 165 cm / 62 kg volt) de hiába. A sportot is abbahagyta szintén emiatt az indok miatt. Mostanra 80 kg lett és nem tud lefogyni. A szülés óta a baba körüli teendők és a hízás az elutasító indok. Már lassan másfél éve semmi!

Nem akarja hogy én bármit csináljak neki, ő meg nekem azért nem akarja, mert az egyoldalú és egy nőnek megalázó, mintha a kiszolgáltatott szajhám lenne.

Látott a héten beszélgetni a munkahelyem kávézójában a beosztottammal (egyáltalán minek jött oda?) aki egy 22 éves csinos nő és teljesen kiborult. Otthon jelenetet is rendezett, hogy én kvázok amíg ő a gyerekemet neveli. Hiába mondtam, hogy volt ott egy másik kollega is velünk, meg mindig is lementünk kávézni, akárki volt a munkatárs. Kávéztam munkában már a tudtával sokkal jobb nővel is régen, de akkor nem zavarta.

Az anyja már tegnap ide is rohant, hogy én mekkora szemétláda vagyok és előadta a sose látom majd a gyerekemet és mehetek a híd alá kezdetű mondókát. Most mindenki az fújja micsoda szemétláda vagyok.

Nem csaltam meg és eszembe se jutott! Nem irogatok egy csajnak se, meg semmi más! Én vele szeretnék szexuális életet élni, nem mással. Mivel hűséges vagyok, úgy tűnik akár még hónapokig-évekig nem lesz semmi köztünk.

Mi a megoldás erre? Nektek hogy sikerült ilyesmit megoldani? Az udvarlás, randi sem működött nála, hiába udvaroltam és dícsérem folyamatosan.

Ha meg is csaltam volna, akkor is kizárólag én lennék a hibás, ő nem. Még a saját anyám is belefolyt a dologba és szerinte is időt kell adni a nőnek és majd szól ha készen áll. Ha évek, akkor évek, a férfinek ez a dolga és hogy eltartsa a családját.


2020. jan. 16. 20:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
63%
ez egy hárpia,sárkány,nem kiván,kifogásokat keres.vagy szétcsalnám,vagy válnék.ez sose lessz jobb.francnak kéne ilyen agyatlan....f
2020. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
csak gyerekgyártásra kellettél,most meg a pénzed kell csak ezeknek,anya-lánya 2 kutya,ilyenekből sose kérnék.
2020. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
37%
Ez azért eleg egyoldalunak tunik igy. Nem voltak veszekedesek amik ide vezettek, raerositettek?
2020. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
77%

Mennyit segítesz neki a baba körüli teendőkben, háztartásban? Ha egy kis terhet leveszel a válláról, lehet több kedve lesz.

De egyébként nagyon gáz az egész. Alapból az a baromság, hogy nem szabad szexelni egy tök egészséges terhesség esetén azért, mert jaj elvetél... Hát egy normál terhesség ennyitől nem megy el. De oké, legyen. De hogy 8 hónapos a gyerek és azóta se volt semmi?

Most, hogy nem terhes, miért ne edzhetne és fogyhatna le?


Le kell vele ülni és egyértelműen elmondani a problémát. Egy kapcsolatnak nem a szex az alapja, de igen is fontos része. Ha úgy érzi, hogy azért nincs energiája, mert mindent leköt a gyerek, akkor mondja meg, hogy miben, hogyan tudsz segíteni. Egyértelművé kell tenni, hogy egyelőre hűséges vagy, de fogalmad sincs, hogy meddig bírod a teljen nulla szexuális életet. Attól, hogy gyereketek született, még nem szűntetek meg férjnek és feleségnek lenni.

2020. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
szerintük neked már csak ahhoz van jogod hogy lerakd a fizetésed,és kussolj:)
2020. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

ez a tipikus bszatlan nő szindróma... de nem lehet csinálni, ez ilyen 22es csapdája.

Ha megszületett a gyerek miért ne lehetne szexelni?

Menjetek el terápiára, az anyját meg ki kell kötni a vérkeringésből.

2020. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig fura az ilyesmi. Nő létemre mindig én voltam, vagyok aki jobban akarja a szexet, sajnos nagyobb az libidóm mint a férjemnek.Azért ez sem jó. (Mindig "irigyeltem" azokat a nőket akiknek a férjük pitizik, meg mindent megad a szexért.) Két gyerekünk van. Mindkettőnél volt szex a terhesség alatt is. A szülés után is a kötelező idő letelte után.

Egyáltalán nem normális amit a feleséged csinál. Nem is értem , hogy birsz így élni? Szerintem válj el. Azért az nem úgy van, hogy mehetsz a híd alá, meg sosem látod majd a gyereket. Ha a lakást közösen szereztétek, ki kell hogy fizessen. Ha meg a tiéd volt, házasság elött szerezted, akkor a tiéd ma is. A gyerek láthatása is jogos. Ne ijedj meg a fenyegetőzésektől és ne hagyd magad zsarolni.

2020. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

Azért az is nagyon gáz, hogy te se csinálj neki semmit, de ő sem neked, mert az milyen.

Szerintem össze teheti a két kezét, ha eddig nem csaltad meg és ezt nőként mondom. Persze nagyon jól tetted, hiszen a gyermekedet hordta a szíve alatt és most őt gondozza, de akkor is.

Tipikus esete annak, mikor a gyerek születése után megszűnik a férfi és a nő és csak anya és apa vagytok.

Nagyon hamar meg kell ezt beszélnetek teljesen őszintén, mert nagyon úgy tűnik, hogy ő azt hiszi ez így teljesen rendben van.

2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

persze, teljesen jogos, másfél év az nagyon sok

értem én, hogy azért nem akar szexelni, mert hízott és most nem érzi jól magát a bőrében, de azért egy 8 hónapos gyerek mellett már tudna figyelni mit eszik és elkezdhetne mozogni is, mert +20 kiló tényleg sok


nekem az amúgy a legfurább a történetben, hogy ő nem engedi, hogy te bármit csinálj, de ő meg azért nem elégít ki, mert az egyoldalú

de hát te viszonoznád, ha hagyná

érdekes logika ez részéről


beszélnetek kéne, kérdezd meg, hogy ő mit gondol, mit látna jó megoldásnak, hogyan tudnál segíteni neki, hogy ezek a problémák megoldódjanak

így talán juttok valahova és ha így kérdezed, nem támadásnak veszi és legalább el lehet kezdeni a folyamatot

(de nyilván nem gondolom, hogy te vagy a hibás és csak neked kell tenni érte, mert egyáltalán nem így van)

2020. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
A párodnak súlyos problémái vannak, főleg az önértékelésével! Ültesd le egyszer nyugodt körülmények között, és szembesítsd. Lehet mama parára, meg szülés utáni depresszióra hivatkozni, de ezek mentségek lennének.. Akarjon változtatni, ha te nem tudsz segíteni, akkor pszichológus!
2020. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!