Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom többet fizet be a háztartásba, mire jogosítja fel ez?

Figyelt kérdés
Párom kb. egy 50ezerrel többet fizet be, mint én, ezért mindig hangsúlyozza, hogy "övé ott minden". Házimunkába nem segít be, és mikor mondom neki, hogy oké, hogy többet fizet, de akkor értékelje azt is, hogy a házimunka terheit egyedül viszem, akkor pedig kikéri magának. Pl. sose köszöni meg az ebédet. Mit tehet meg a másik fél, ha többet ad be a háztartásba? Én azzal szoktam érvelni, hogy ha házimunka helyett dolgoznék, tehát mondjuk nem rá mosnék, hanem egy idegenre, amiért fizetést kapnék, akkor én is annyit tudnék keresni, mint ő és egyből egálban lennénk. Úgy érzem nem becsüli meg az erőfeszítéseim, otthonról azt hozza, hogy az természetes, hogy a házimunkát elvégzi egy nő, a férfinak meg semmi dolga.
2020. jan. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Válts melót, keress többet és majd ő mos...ja akkor sem.
2020. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki ilyen szinten nem tisztel téged? De őszintén..
2020. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én (szintén nőként) komolyan nem értelek titeket. Naponta legalább 1 ilyen kérdés érkezik!


Bele sem szabad menni olyan kapcsolatba, ahol nem vagytok egyenlőek. Olyan pasas mellé nem szabad beállni, aki házvezetőnőt lát benned, ő meg lógatja a lábát. És mivel ezt otthonról hozza, SOHA nem fog változni!


Tudom jól, apám, bátyám ilyen! Soha, semmit nem csináltak, mindent a seggük alá kellett tenni, mint egy kiskirálynak. Az ilyen a kapcsolatában is ezt fogja MINDIG elvárni. Ezt hozza anyucikától! Tőlük tanultam meg, hogy erre nagyon fontos odafigyelni párválasztásnál, különben örökre csak egy cseléd leszel.

2020. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még tapasztalatlan voltam ilyen téren, első összeköltözésem.
2020. jan. 17. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na meg a másik! Folyton az orrod alá dörgöli, hogy sz*ros 50 ezerrel többet rak a közösbe? Húha...


Megpróbálhatsz vele beszélni, de sajnos egyik fülén be, másikon ki. És ez 99,9%.


Gondold át, hogy maradsz-e cseléd, vagy próbálsz változtatni, ha nem sikerül, akkor...

2020. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress egy másik férfit akivel egy anyagi szinten vagy. Közös lesz a pénz és a hazi munka is. Vannak ilyen lehetőségeid is.


Ha valamilyen szinten eltart a másik fél , mint a mostani kapcsolatod akkor neked kell vinni a háztartást. Valamit valamiért.


Helyedben szakítanék vele.

2020. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!