Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fáj hogy a párom eltitkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj hogy a párom eltitkolt dolgokat a múltjából, vajon szereti az exét?

Figyelt kérdés

hat éve élek vele úgy tudtam tudok minden exéről,..van egy közös gyerekünk. a napokban kiderült hogy több exe is volt mint amit elmondott ha élete nagy szerelme feljön témában mindig úgy veszem ki a szavaiból hogy védi. azt mondja hogy szeret engem nagyon, különben nem szült volna gyereket. De nem érzem hogy szerelmes lett volna belém valaha.. nem érzem azt a nagy szerelmet tőle, én viszont szeretem őt szerelmes is vagyok belé. de nagyon nehezen emésztem meg ezt az egészet.

mondtam már neki párszor hogy nem érzem hogy szeret legalábbis nem érezteti eléggé. Szerintem férfiaknak is jólesik akármilyen férfi is ha a felesége kimutatja a szeretetét... Mit tegyek.. nem tudom valós e amit gondolok... Hogy soha nem szeretett szerelemből mint az exét..

Azt érzem mikor szakított exével csak bele rohant ebben a kapcsolatban...



2020. jan. 17. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

figy arra figyelj amitek van. hogy az így öröm e. ne arra mi volt az exével. lehet belé intenzívebben volt szerepmes, de ha esetleg így is volt, valószínűleg itt más olyasmit talált érzelmekben ami kellett neki. amúgy nem lenne veled.


eleve szerintem jobban jönnél ki ha nem félnél ettől az exey dologtól, hanem bíznál benne, hogy amitek nektek van az is valami nagyszerű.


meg elev ezek a dolgok nem összemérhetőek. egy festmény és egy zene tök más dokog nincs értelme összemérni.


és eleve a szimmetria is olyami amit nem jó űzni, mert ha az is van, hogy te szereted jobban az intenzitás módján ez nagy öröm lehet neked. nem azt kéne kihozni, hogy de ő miért nem úgy ahogy te. de eleve ezeket sincs értelme összemérni.



az a lényeg akarjátok e ezt.


de amúgy mwg van olyan hogy egy ilyen kis részlwt valakinek nagyon fáj. volt egy filmis erről pár éve. elég hasonló.

2020. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van multja biztosan neked is, ha pedig ennyire fáj akkor ne legyél vele... nálad scak jobbat érdemel szegény :/
2020. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!