Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátom nem akart plázacicát választani hosszútàvra, mert buták és szerinte egy éjszakára valók. Okkal választott engem. Viszont őszintén megmondta, hogy a szomszéd csaj(plázacica) tetszik neki ès hogy ő szebb nálam. Szexuálisan vágya van az ilyenekre, mégsem feküdne le velük. Meg hogy én nem vagyok se szép, se csúnya. Ezeket én szedtem ki belőle, nem magától mondta, de nekem ez nagyon bàntó volt. N/25
2020. jan. 17. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát, így látatlanban azt mondanám, hogy még egy kicsit figyeld meg, ezt még nem látom elég oknak a szakításhoz. De te tudod, csak szerintem még ne siesd el.
2020. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

itt a hangsúlyok számítanak, meg finom jelentések.


sacc minden férfi megdugna egyszer ilyen szexuálra hegyezett nőket. a tiéd egész okos, hogy tudnmja ez nem kell neki hiába valami random ösztönök.


az meg, hogy szép az jelentheti a társadalmi dolgokat. ahol a modell csajokat nevezik annak.


jobb lett volna arról beszélni, hogy ki tetszik neki jobban. függetlenül attól hogy milyen típusról gondolja hogy az az objektíve szép.


de amúgy már ott bukta van hogy belwmentetek ilyenbe hogy ki a szebb. ebből már nem lehet jól kijönni.


ha egy fiú modell lkna a szomszédbe és az lenne a téma a pasid a szebb vagy az, akkor bizonyos értelemben lwhet, hogy area is azt mondaná ő és te is, hogy a másik szebb.. de ez nem azt jelenti, jogy neked az jön be jobban.


mwg eleva külső csak egy rész. egy fizikus pasi sem külsőben nyomja le a színészmodelleket.

2020. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked azt mondja a barátod, hogy a szomszéd csaj tetszik neki és szebb mint te, illetve szexuálisan vágyik rá, plusz még azt is, hogy te igazából nem is vagy szép, akkor mégis miért vagy vele??

Miért nem vagy olyan fiúval, aki azt mondja rád, hogy gyönyörű vagy, mindenkinél jobban tetszel és vonzódik hozzád.

Szerintem ennek a kapcsolatnak így nem lesz jó vége abból ítélve, amiket leírtál. Nehogy még jobban megbántson később.

2020. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lachesys ***** válasza:
100%
azonnal kuka. ez csak maszlag sztem, hogy nem akarna ilyen csajt, valszeg semmi eselye nincs olyan kaliberu noknel (meg dugasra se, nemhogy kapcsolatra), te meg egy lyuk vagy megis es nem gumino. ferfi nem mond ilyen egy nonek akibe szerelmes. ha egy ferfi tenyleg szeret akkor akkor is azt mondja hogy te vagy a szebb, ha pl a fiatal angelina jolie allna elotte :D "nekem te vagy a legszebb" ennyi. ennyibol tudod h persze nem hazudik akkorat, en se egy modell vagyok, tudom h sok sokkal jobb testu csaj van, de NEKI en vagyok a legszebb mert szeret. es a valoban elonyos fizikai tulajdonsagaim meg kulon ki szokta emelni, az arcom, labam. nem hazudik ezzel. egyszeruen ez olyan, h pl neked van egy kedvenc felsod, ami lehet nem a legmarkasabb vagy legdragabb, de nem cserelned el egy dior estelyire sem. noi nyelven:D na ha a pasid nem igy gondolja, az kuka, az nme szerelmes, csak jovagy amig nem lesz jobb.
2020. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%

Miért akarnál szakítani? A kapcsolat hűségre épül, nem vakságra. Nincs azzal semmi baj, ha megnéz más nőket, te meg más pasikat. Amíg csak néz.

Aztán meg te erőltetted ki belől ezeket. Őszínte volt, te meg így reagálsz. Ha nem lenne biztos veled kapcsolatban, tagadta volna.

2020. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ugyanilyen srác ismerősöm, összejött egy magát nem sminkelő, sportosan kinéző csajjal. De napi 8 órában a műmelles plázacicák instáját figyeli.

Nyílván csak megbékélt azzal,ami neki jár,de egyébként ha tehetné akkor ő is ilyen plázacicával lenne együtt.

2020. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom nem akart plázacicát választani hosszútàvra, mert buták és szerinte egy éjszakára valók. Okkal választott engem."


Aha, ezt mondta neked, de az igazság az, hogy igazából ezekre gerjedne, csak èppen az ilyen nőknèl esèlye sincs, egy èjszakára se, nemhogy hosszú távra. :))))

Ezèrt választott tèged, nem másèrt. Úgymond lejjebb adta az igènyeit, a semmknèl az is jobb. Egy szerelmes ember nem mond ilyeneket. Ha van eszed, meg nèmi önbecsülèsed, páros lábbal rúgod kifelè.

2020. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így viselkedne a párom én kiábrándulnék belőle... Főleg azért, mert ha szeretsz valakit akkor a külseje is jobban tetszik. Meg ha az általad jellemzett nők után vágyakozik akkor hajrá, te meg jobban tennéd ha olyannal lennél aki megbecsül.
2020. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem lennék olyannal, aki csúnyának lát
2020. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!