Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom van de masba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom van de masba vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal tobb mint 2 eve vagxunk egyutt, nagyon szeretem ot, nagyon aranyos srac, minden megad nekem es tudom hogy o is nagyon szeret engem. O amolyan jofiu fele, a vegsokig elmenne ertem es 100%osan huseges.

A rossz resz pedig most kovetkezik, ugyanis nagyon szegyellem, de van egy srac akibe ugy erzem szerelmes vagyok. Mar evek ota tetszett de az erzes nem mulik csak erosodik a baratom jelenlete ellenere is. Valoszinuleg azert is fordult ez elo mert nagyon fiatal vagyok, 18 eves. Ez a fiu a baratom szoges ellentete, macso, nocsabasz aki biztosan megbatana engem. En megsem tudom kiverni a fejembol mar evek ota, barmit is teszek egyszeruen nem megy.

Annyira orulnek ha mukodne a baratommal koztunk a folog, annyira szeretnek bele szerelmes lenni, de sajnos nem ezt erzem. Valamiert nem erzem boldognak magam, pedig minden megvan benne amit csak kivanhatnek. Minden megtettem mar hogy elfelejtsem, de sosem tudom magam jol erezni teljesen mert egyszeruen ott motoszkal a gonfolataim kozott es nem hagy nyugodni. Nem ertem hogy ha mindent megadnak nekem megis miert nem tudok boldog lenni.. Miert lehet ez? Megis mit tegyek ilyen helyzetben?


2020. jan. 17. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen természetes. Próbáld ki a sráccal, aztán ha nem megy, visszamész a papucsodhoz.
2020. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Csinálj szexrodeót!

Mikor lovagolod a barátodat, jól kapaszkodj meg, és mondd ezt el neki...

2020. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lachesys ***** válasza:
57%

mert meg ostoba vagy es valszeg a csaladi minta is diszfunkcionalis, apad se lehet vmi jo anyadhoz. majd 30 evesen miutan alafekudtel eleg ilyen macsonak, talan osszebasztatok egyket gyereket is es elhagynak, majd mar jolesz a jofiu, hogy legyen piz meg biztonsag.


ja es no vagyok, nem incel. de iskolapeldaja vagy az ostoba libaknak.

2020. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Inkább mond meg a párodna ha néha bedurvulna vagy mi. Neked az érzés kell amit a másik nyújthat nem a srác. Ha macsó kell szólj a párodnak,hogy ha nem gond neki elöbb picit legyen kicsit macsósabb ha tetszik neki is akkor mond neki,hogy most jobban tetszik neked ,de ha nem működik hadd ott egy olyanért aki kefél veled és ott hagy.
2020. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Kipróbálhatod a sráccal, ne lepődj meg, ha majd esetleg megcsal, hiszen az ellentéte párodnak - mint írod - nagy nőcsábász...

Időnként an olyan, hogy a túl jó, túl hűséges az "uncsi"... Jópár hasonló sztorit hallottam már...

2020. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ill "időnként" helyett "bizonyos nőknél előforduló jelenséget" akartam írni.
2020. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Mondd a palidnak tépje le a tangádat és adjon a locsogónak rendesen. Nem vagy te nebántsvirág, ő meg legyen már forróbb hevesebb. Cserébe olyan furulyaszólót improvizálsz hogy a csendes éj ahhoz képest lókolbász.

Az kell neked hogy

2020. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
És ilyenkor mondják azt a nők, hogy a pasik hűtlenebbek...
2020. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Mit tegyèl? Talán hagyd ott a pasid, akit nem szeretsz, aztán legyèl egyedül, míg nem olyat nem találsz, akibe szerelmes is tudsz lenni. Vagy ha van esèlyed a szóban forgó adonisznál, akkor próbáld meg vele, aztán vagy vagy. De a jelenlegi kapcsolatodnak semmi èrtelme, csak van, hogy elmondhassa nem vagy szingli.

Szóval szakíts, ő is hadd találjon olyat, aki tènyleg szereti, meg te is olyat, aki tènyleg lázba hoz. Ennyi.

2020. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

#9-es leírt mindent.


Egyikőtök sem érdemli meg, hogy húzzátok egymás idejét.


Szakíts addig, míg nem követsz el nagy hibát, és okozol csalódást.

2020. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!