Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan a párkapcsolatod jelenle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan a párkapcsolatod jelenleg amit gyerekként vagy fiatalként megálmodtál?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen álmom. Úgy gondoltam, hogy majd 20 év körül lesz egy barátnőm, 25 körül házasság, aztán majd megy minden a maga útján. Nem így lett, de nem bánom, mert akkor nem ismertem volna meg azt a sok csodás embert, aki most körülöttem van.
2020. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban hercegnő akartam lenni, azt akartam, hogy egy igazi herceg vegyen el. Hát... A mostani párom nem egy herceg... 😂😂
2020. jan. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Félig-meddig, olyan amilyennek elképzeltem csak nem azzal akivel elképzeltem.
2020. jan. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes párom van. =)
2020. jan. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy egyszerű és kiszámítható kapcsolatra vágytam,ahol nem kell a másik egóját pátyolgatni örökké.

Ha homokos lennék;talán összejöhetett volna.

2020. jan. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, mert a nagy semmi van.
2020. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal jobb.
2020. jan. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nagyon sokat teszek a kapcsolatunkért, a.férjem viszont szinte semmit. Próbálkozok a gyerekek miatt, de teljesen tönkre fogok menni. Bánt, nem érdeklik az érzéseim. A gyerekek miatt sem akar megváltozni. Kábítószert használ, nagyon nehéz mellette előre jutni, de ha elhagyom, félek, hogy még több kábítószert fog használni és belehal. Nem ilyen életre vágytam. Én nem akarok folyamatosan küzdeni. Egy olyan emvert szeretnék, akire lehet számítani.
2020. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel gyerekként, nulla tapasztalattal igencsak irrelális elképzeléseim voltak :D
2020. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyerekként csak ovónéni akartam lenni de nagyon, most sz vagyok és csodás érzés.


Fiatalként kezdtem el párkapcsolattól álmodni, 15 evésen írtam egy tökéletes pasi listát, abból a párom egész sok pontot teljesít :D

De míg 15 évesen szőke pasikról álmodtam úgy 20 éves korom környéken rájöttem, hogy nem tetszenek annyira a szőkehajú férfiak. Szerettem volna ha a nagy szerelmemnek dús haja van, a párom már a húszas évei középén,egész fiatalon kopaszodni kezdett.


De aztán rájöttem, hogy a legtöbb dolog a máz, amire vágytam, mert semmi tapasztalatom nem volt, csak a tinisorozatok és a romantikus filmek.

Sokat változott az igényem vagy minek nevezzem, a kamaszkori elképzeléseimhez képest, és ez nem is baj :)

2020. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!