Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jól elvoltunk erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól elvoltunk erre hirtelen nem keres. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Baratommal 5es fel éve egyutt vagyunk. Veszekedni nem szoktunk általában ha igen akkor eleg kicsinyes dolgokon. Ő 22lesz én 21. A gond az,hogy nem képes velem komoly dolgokról beszelni maximum ha osszeveszunk és pár hétig nem tudunk egymásról ami eleg siralmas.. Ami problémát jelent nálunk az az osszekoltozes és a nyaralás és hogy legutóbb kertem menjunk el valahova,de nem volt kedve viszont a barátaival elment sörözni.

-Osszekoltozes: régóta szeretnek vele osszekoltozni viszont ő eddig azzal kifogásolta hogy fiatalok vagyunk ezt ő is bevallotta,hogy nem ezért hanem azért mert bolond vagyok,viszont multkor megkerdezte tolem,hogy odakoltozok-e de ezt nem komolyan kerdezte..A bolondságot azzal magyarázta hogy én nem hallgatok ra vezeteskor.. Hat oke..

Nyaralás: nagyon szeretnek iden elmenni nyaralni,de ot sehogy nem tudom ravenni. Mindig tulorazik h az anyjaval eleg pénzük legyen. Én ki is fizetnem neki de sehogy nem akar jonni.’En ezt nem ertem...ebbol mindig csak a veszekedés van,pedig amit ő szeretne ahhoz mindig alkalmazkodok..

A legutóbbi veszekedés abból indult hogy massal eltud menni valahova velem meg nem,amihez kedvem lenne.Neki úgy jött le h ő sehova nem mehet..

Igazából csak én panaszkodtam neki ő meg azota se keres csak hogy minek voltam itt meg ott..

Nagyon hülyeségek nem is ertem ezeket mert nem lehet megbeszelni. Nagyon jól elvoltunk idáig :( aztán már 1hete nem beszelunk



2020. jan. 18. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit gonsoljodj el miért ragaszkodsz valakihez, aki semmi komolyat nem akar tőled? Ez a "kapcsolat", amitek van max tinidráma, hiába 5 éve van. Nem attól lesz komoly, hogy milyen régóta tart. Aki tényleg a másikkal tervez, annak egy nyaralás nem hogy nyűg, hanem alig várja és aktívan veled tervezne.

Milyen gyakran találkoztok? Nekem ez olyannak hat, mintha du.gni jó lennél, de ennyi. Inkább a haverok, buli, fanta, nem kell elköteleződni, nem kell felelősséget vállalni. Ergo ez nem komoly kapcsolat.

2020. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Már csak vonszoljátok egymást, de nem szeretitek. Nehéz szakítani, de megéri. Sokkal jobb lesz utána. Sajnos a gyerekszerelmek nagy része így végzi. De ez a helyes döntés.
2020. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Minden hetvegen egyutt voltunk, karacsony utan2hetig. Nem jar el sehova tényleg kb most az egyszer volt sörözni,de nekem nem ezzel volt a bajom.
2020. jan. 18. 08:46
 4/25 A kérdező kommentje:
Szinte mindig naluk voltam,sokan kérdeztek is h mert nem költözök oda ha ennyit vagyok ott. Aztán most megy el onnan a tesoja. Sztem jobban ettől fel az ilyen vitáktól,de ezek is csak akkor jonnek elo amikor egyutt vagyunk semmi gond nincsen, ő volt az mindig aki haza se akart engedni. Furcsa nagyon
2020. jan. 18. 08:49
 5/25 A kérdező kommentje:
Ahogy észrevettem most kezdett volna kibontakozni az osszekoltozes iránt. De mivel lebolondozott ilyen hulyeseg miatt meg normalis választ se adott csak a vezetést,elegge magamra vettem mert én alig vartam már,megtettem erte mindent erre ő meg ilyet mond ram. Most azért mert nem hallgatok ra vezeteskor hat istenem
2020. jan. 18. 09:01
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a “nem hallgatsz rá vezetéskor” ezek a halott kapcsolat tünetei. Amikor már szabadulnál a másiktól, már nem szereted, nem csodálod, de azért a megszokás miatt nem mered kirakni. És akkor elkezded ilyenekkel cseszegetni.


Tedd ki a palit és kezdj új életet. Merj élni.

2020. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez hulyeseg uristen!!! 😆 én magamnak szeretek kitapasztalni mindent nem szeretem ha magyaráznak,de attol mert lesz halott egy kapcsolat??? 😂
2020. jan. 18. 09:08
 8/25 A kérdező kommentje:
Eloszor meg nem akart senki egyedul engedni vezetni
2020. jan. 18. 09:09
 9/25 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk nagyon jo (volt) emellett ki merek allni de hogy néha így viselkedik az a borzasztó,hogy ilyeneket mert nem akar megbeszelni,mert ilyen nehézkes.
2020. jan. 18. 09:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó hagyjuk már ezt a vezetèst. Csak mondania kellett valami indokot, èa ezt találta. Tini kapcsolatnak indult, ès meg is rekedt azon a szinten, ès ő nem is törekszik rá, hogy ebből több legyen. Na ezèrt halott a kapcsolat. Lèbecoltok egymással, átjarsz d.gni, aztán neki ennyi elèg is. Neked is már csak megszokás, mert 5 èv alatt magától èrtetődőnek èrzed, hogy együtt vagytok, de másról itt már nincs szó.
2020. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!