Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Minden tökéletes,kisebb veszekedések vannak,de azon kívül semmi más.

A barátommal veszítettem el a szüzességem. Ő az elején azt hazudta hogy nem szűz,utólag mikor megtörtént a dolog elmondta hogy valójában szűz volt.

20 évesek vagyunk és ő folyamatosan arról beszél hogy az egész életét velem tervezi leélni. Ez szép és jó,de neki még nem volt komolyabb kapcsolata (én vagyok az első) és félek hogy idővel teljesen máshogy fogja látni a dolgokat. 20 éves,fiatal,idővel lehet más lánnyokkal is kiszeretné próbálni,élni szeretne. Nem mondta ezeket,nagyon szeret engem bár nekem megfordult a fejemben ez a dolog.

Mindketten elsők vagyunk egymás életében.

Mit gondoltok? 20 évesen nem túl korai hogy azt állítsa velem élné le az életét?


2020. jan. 18. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Félsz a gondolatodtól. Eleve miért nem vele beszéled ezt meg ha annyira tökéletes a kapcsolat?
2020. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem tudnak elöre tervezni max 5 evet. Különben a hitelekbe sem fulladnanak bele es vàlàsok sem lennének.

50 80 évet megtervezni az pillanatnyi èrzés csak. Amikor mondja akkor ugy èrzi. De ö sem tudja x ev mulva mit fog erezni

2020. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!