Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem aludni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem aludni, mert mensizek?

Figyelt kérdés

Lehet a tini parkapcsolatokba kene irnom,mert kb olyan szintu, de megis elmultunk mar 25 evesek.

3 honapja jarunk, en nem reg vettem lakast, most jutottam el odaig,hogy mar lakhato is teljesen.

Eddig mindig ugy jott ki a dolog,hogy sosem volt meg mikor a baratomnal aludtam(lehet az ex jobb szo lenne ra).

Megbeszeltuk ma jojjon, aludjon itt, de elore szoltam,hogy mensizek, igy semmire ne szamitson, max ilyen filmes chillezgetesre.

Erre azt mondja, idezem"ameddig ilyen noi bajaid vannak nem szivesen alszom veled,mert szerintem gusztustalan es csak erre tudnak gondolni".

Azt hittem viccel. Kiakadtam kicsit es kerdore vontam..

Kerdeztem tole,hogy ha egy novel egyutt lakna, akkor is addig kimenne a kanapera? Nem, a nonek kellene kimennie addig..:Dd

En eskuszom el sem hiszem.

Azt hittem ertelmws,felnott ember,vagyis eddig annak tunt.

Mondjatok valamit mert en azota ezen nevetek kinomban.. es nem tudom mit csinaljak, de szerintem szakitok vele.


2020. jan. 18. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez egyértelmű kosár sajnos.

Ha szeretsz valakivel együtt lenni, ennek nem kéne befolyásolnia a találkozókat. Keressen akkor olyan nőt, aki nem vérzik.


21L

2020. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Úgy sejtem, nem valami nagy szerelem, tehát inkább lapátra vele.

(Mensi alatt sokan még nyalakodnak, is.)

2020. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez kérdés? Egyértelműen kuka ez a barom...
2020. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom anyuja nemigen avatta bele a nöi dolgokba mintha az szégyen undorito dolog lenne es nem viselkedhetett természetesen azaz titkolva ha neki megvolt hogy nem tartozik a gyerekre ferjre stb.


A gyerek ebböl szépen megtanulta azt ha egy nönek megjön addig süllyedjen el es ne is mutatkozzon.

Ezt nem lesz semmi feloldani benne. Különben a sajat kislanyat is ha lesz/lenne gyereke meg fogja szégyeniteni, akibe hasonlo eletre szolo szorongast fog elültetni igy.

2020. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2020. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Aztak...va milyen faszik vannak. Mond meg neki, hánysz a g....től, nehogy a lakásba bárhova is verje, majd dobd ki ezt a ganéládát az utcai kukába.

Ez nem férfi, ez egy hulladék. Oda való. És mond meg neki, köttesse el magát, nehogy véletlenül is szaporodjon a férgese.

2020. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Folyt.

Szoval ez egy szülöi nevelési hiba volt ami benne van.

Amit jo kemeny munka lesz felülirni.

2020. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a barmot! Netán nepáli felmenői vannak? Ott szokás még mindig,(hiába tiltott elven, a tradíciók ugye)kizavarni a pajtába, ólba, egyéb kajibába kizavarni a "tisztátalan" menstruáló lányokat, nőket, asszonyokat, 9-99 éves korig, akkor is ha dúlnak a mínuszok. Már ott is kezd kellemetlen lenni ez a haladóbb gondolkodású nepáliaknak, pont idén ítéltek el ez miatt valakit, tán precedens értéke lesz, de hogy a 21. században egy európai fiatal férfi így gondolkodik, az pláne ultragáz és azonnali menesztést érdemel, ha nem akarja az ember lánya, hogy a későbbiekben más meglepetések is érjék. Aki ennyire korlátolt az egyéb "huncutságokra" is képes, bajlódna vele a radai rosseb, vagy az, akinek hat anyja van...
2020. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
#5-ösnek igaza van, te már legalább 8 napja menstruálsz. Szerintem szakíts.
2020. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag egy tini szintjén van a pasid, bár a tinik között is van olyan aki érettebben tudja ezt kezelni mint egyes "felnőtt férfiak".


Szerintem offold ezt a palit, nem alkalmas egyenlőre se párkapcsolati, se komolyabb szerepekre.

2020. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!