Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ki az aki nem törli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki az aki nem törli meg a farkát vizeletürítés után?

Figyelt kérdés

Csak mert fülembe jutott, hogy a nők többsége hitetlenkedett ezen a dolgon.

Elárulom, hogy én és a férfi társaim nagyon nagy része sose törli meg. Megrázzuk és mehet vissza a helyére.

Sex előtt meg alap a fürdés.

Wc után törléstől függetlenül se adnám a lány szájába a szerszámot. Mindig megkell mosni ilyen esetben. Ez az én véleményem.


2020. jan. 18. 12:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Az, aki piszoárt használ, mert ott ugye nincs papír, csak rendes wc-n van.
2020. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem cseppen utána az alsógatyába akkor nincs gond. Ha igen, akkor igénytelenség.
2020. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök mindegy hova nyomod utána, a te dolgod. :D
2020. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
34%

Lerázom, nincs mit törölni

F

2020. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Én megtörlöm, ezért nem használom a piszoárt, hanem fülkézek. Ha nagy dolgom van, amit általában reggel otthon végzek, azután is megmosdok alulról, nekem így sokkal komfortosabb, jobb érzés utána.
2020. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Lachesys ***** válasza:
24%

engem nem zavar ha enyhen pisiszagu a szerszam, ugyis csak az elso par szopasig erzodik:D meg kicsit izgato is.

persze nem az ha hetekig nem furdik, baratom 2x furdik 1 nap de volt mar h neki is olyan volt, nincs ezzel gond.

bar tudom a nok tobbsege baromi prud meg nyafogos, ezvan.

2020. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azokat a férfiakat is b..uzizza, akik ülve pisilnek. Az igénytelenebbjének mindig lesz jó magyarázata arra, hogy miért igénytelen (és ez miért férfias is ráadásul).
2020. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%

Nincs mit megtörölni rajta. Elméletileg a fitymát fentebb húzod a vizelés közben, hogy ne hordjon össze-vissza és koncentrált sugárban tudd szétvágni a hóembert. Ami a húgycső pénisz részében van azt ki tudod rázni és préselni az ujjaiddal. Nanométeres rétegben marad a húgycső nyílásánál egy pici vizelet, de ez lényegtelen és hiába törlöd meg mivel miután elraktad a szerszámot és léptél négyet a mozgás következtében a prosztatád felett maradt vizelet szépen bele fog csorogni a gatyádba. Teljesen felesleges lett volna megtörölni, mert jóval több csurran ki a mozgás után, mint ami ott volt a vizelés végén.

Nőknél más a téma, mert nekik nincs prosztatájuk ezáltal amikor vége a vizelésnek, akkor nem csorog tovább. Nekik érdemes megtörölni mivel egyrészt nem kerül oda újra vizelet, másrészt a szemérem ajkak jócskán összemaszatolódnak.

2020. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Lachesys ***** válasza:
34%
nemtom ti valami steril boxban elhettek. nekem baromi kiabrandito lenne ha pl ejjel filmezunk, egyszer kimegyek pisilni, aztan filmnek vege egymasra mozdulunk, es kikuldene a pasi h mosd meg a nunad. nyilvan en sem kuldom ki a baratom. gondolom nalatok a spontan outdoor oral pl turazas koznen is kiesik, ..:D ehh uncsi nepseg
2020. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
E...ez itt ebben a kategóriában? :D
2020. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!