Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséég, Nehezen tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég, Nehezen tudok kilépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bennevoltam egy szexkapcsolatban egy sráccal,majd ejtett azért mert megismert valakit, de most újra írogat hogy találkozzunk... (nem jött össze a lánnyal).

Elsőre mindig igent mondok a találkozóra aztan belegondolok milyen szarul esett amikor elküldött és lemondom az utolsó pillanatban.Ma is ez történt.. most meg azért érzem magam rosszul mert nagyon szerettem volna vele találkozni, de utána olyan rossz :(

Mit tegyek hogy ne érezzem ezt? es szemrebbenés nélkül elkülgyem ha megkeres?

(kb most is azon vagyok hogy írjak neki hogy találkozzunk mégis )


2020. jan. 18. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe,ugyis találna mást megint repülnél.nincs agyad kislány? más srác nincs ezen a bolygón?
2020. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Önérzet a kulcsszó! Legyen már belőle
2020. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de van , csak szükségem lenne pár megerősítő üzenet.
2020. jan. 18. 16:37
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
ha nincs ló szamár is jó,a szamár most te lennél,mig nincs más.
2020. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom , csak nehéz nemet mondanom
2020. jan. 18. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan nehéz nemet mondani. De az még rosszabb, hogy te komoly kapcsolatra vágysz, a srác meg csak laza kapcsolatot akar tőled. Ebben a szituban csak sérülsz lelkileg. Próbálj olyan fiúval ismerkedni, aki komolyan vesz téged!
2020. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Srác? Fiatalka?
2020. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
26 éves
2020. jan. 18. 17:03
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor férfi, tök mindegy. A lényegen nem változtat... Csak leírtam gyorsan mi a helyzet, nem válogattam meg a szavakat
2020. jan. 18. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
"A kérdező kommentje:de van , csak szükségem lenne pár megerősítő üzenet." Gyere dugjunk egy jot! Meglátod vagyok olyan jo mint aki ilyen ocsmányul dobott téged!
2020. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!