Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli lányok! Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Meddig tűrnétek, hogy a 22 éves párotok ne dolgozzon?

Figyelt kérdés

Érettségije van amúgy járt egy OKJ-ra de bukott azóta otthon henyél lusta elmenni dolgozni az apja eltartja, akit ráadásul ugráltat és parancsolgat neki. Például hozzon neki kaját ilyesmik.



Így nem is nagyon terveznétek vele hosszútávra ha nem változna meg?



2020. jan. 19. 22:58
1 2
 1/13 Lachesys ***** válasza:
100%
meg sem ismerkednek ilyennel. igaz en 25 vagyok.
2020. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Ebben az a cink, hogy csak cseszi el az idejét a semmivel. Ha nappalis diák lenne vagy valami értelmeset csinálna, akkor azt mondom, várjuk meg, amíg beérik, mert én is mesterszakon kezdtem csak el dolgozni... De most komolyan, van arra bármi remény, hogy egyszer összekaparja a dolgait és felnőtthöz méltóan viselkedik?
2020. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézus még nem dobtad ki? 😂
2020. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Rövid távra sem.
2020. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz :/ Így nem is érdemes belekezdeni egy kapcsolatba
2020. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is ilyen voltam... Szociális fóbia, önbizalomhiány+betegség. Pszichiáterhez kezdtem járni gyógyszert írt fel, azóta kicsit jobb, már dolgozom.

21/n

2020. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen voltam... Szociális fóbia, önbizalomhiány+betegség. Pszichiáterhez kezdtem járni gyógyszert írt fel, azóta kicsit jobb, már dolgozom.
2020. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Én ugyan 25 vagyok, a párom 26, de nálam nagyjából 4 hónap volt, amit elviseltem, abból az utolsó hónap aktív, közös munkakereséssel telt. Neki szorongásai vannak, azért volt képtelen magától munkát keresni, és bár a szorongások egyelőre maradtak, már dolgozik. De ez a tűréshatárom vége volt, és egy ultimátum, hogy ha velem akar együtt lenni, akkor rendbeszedi az életét. És nagyon fontos, hogy ha nem alakul tök véletlenül úgy, hogy egymásba szeretünk, pont ezért potenciális randipartner sem lett volna...

Szóval pár hónapnál tovább nem viseltem volna el tovább, hogy nem csinál semmit, és ez nem volt másképp húszévesen sem: vagy tanuljon, vagy dolgozzon. Ez egy alapja annak, hogy hosszútávra lehessen valakivel tervezni.

2020. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nemcsak munkanelkuli, de egy taplo is egyben! En nem turnem, mert ilyennel ossze sem jonnek. Ha ne adj Isten, az elejen nem szurnam ki, hogy milyen (teszem fel meg van munkaja), akkor az elso ilyen "kibukasnal" repulne.
2020. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy 57 évest?
2020. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!