Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivi966 kérdése:

Szerintetek velem van a baj vagy a párommal?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú lesz..2 éve vagyunk együtt, elég hamar vettünk közös hitelre egy házat igazából 5 hónap után havonta ez 75 ezer Ft ami akkor nem volt probléma mert parom jól keresett meg hát ugye én is dolgoztam.. Aztán fel év után abba hagytam a fogamzásgátlót mert hogy jöjjön a gyerek akkor még nem volt probléma, aztán össze is jött egyből párom akkor fogta fel valójában.. veszekedett velem folyamatosan hogy vetessem el.. Elvetettem.. Én nem szerettem volna.. 3-4honapig szedtem a fogamzásgátlót ő azt mondta februárig szedjem én decemberbe hagytam abba mondtam is neki hogy ha januárban össze jön az az 1 hónap nem számít.. Amúgy ő a 2019 es évet konkrétan talán 3 hónapot dolgozott 10 munkahelye volt neki semmi nem volt. Jó vagy éppen valakivel volt problémája a munakhelyen ez által én veshekdtem vele sokat hogy én nő létemre dolgozok ő meg otthon ül.. És persze neki állt feljebb p veszekedett velem hogy én kussoljak el magammal foglalkozzak.. Teherbe estem 2019,oktober végén decemberben tudtuk meg. Hát nem örült neki mert hogy ő mkdnta nekem szedjek gyógyszert..mondzam neki döntse el velem marad vagy nem mert én a gyereket már nem vetetem el.. Én meg úgy vagyok vele ha szeret(ezt mondja) én is szeretem őt akkor nekem miért mindig az legyen a jó amit ő akar én csaladot akarok ezért mikor kiderult meg se fordult a fejemben hogy elvetetem ő se mondta nekem azt hittem elfogadta.. Aztán ugye én tappenz re mentem ő éppen tálat munkát lassan 3 hónapja dolgozik, hetel. Amikor otthon van 2 napot akkor tok jó minden el megy és már másnap az van hogy én takarodjak el innen anyamhoz vagy mamámhoz ő megmondta nekem nem kell a gyerek.. Mikro itthon volt azt mondta megprobaljuk a CSOK ot meg hogy tok jó ha le jár neki a 3 hónap tud arra hivatkozni hogy terhes vagyok le tudná számolni.. Hogy itt ahol lakunk el tudjon helyezkedni mert amúgy 1 évig ott kéne neki dolgozni csak nagyon erős indokkal engedik el.. Na hát ma mondta neki csak indok miatt lenne joa terhesség ő most sem akarja már 3 honaoos terhes vagyok. Mit képzelek én otthon fekszek ő meg dolgozik meg én ne küldjem öt 12 orazni. . Azt mondta el jár 12 órába hogy 30 ezerrel több legyen a fizetése..szóval én nem. Mondtam neki ezt ő találta ki mivel hogy nem tb kifizetohely a cég úgy nem lehet számítani a tp re pontosan..azt mondja ha én ilyen menő vagyok hogy 80 ezret kapok akkor mutassam meg hogy abból a gyereket el tudom tartani.. Könyörgöm a semminél több.. Lelkileg akár zsarolni hogy ő fel köti magát stb mert fiatalon én el ba..om az ő életét. Konkrétan nem értem..jött egy olyan lehetőség hogy össze hazasodunk amire kapnánk 600 ezret van 2 hitel amit ebből kitudnank fizetni ő azt mondta nem. Akár velem házasodni.. Más fiatal éli az életét meg spórol ő meg házasodik.. Remélem érthetően írtam le.. Szerintetek kivel van a baj?

2020. jan. 20. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén...hitelre szülni? Plusz egy ilyen embernek???

Konkrétan borítékolható, hogy egyedül fogsz maradni.

A gyereket már nem lehet elvetetni, így sok opció nincs.

Én csak a gyereket sajnálom.

Komolyan IQ teszthez kéne kötni a szaporodást.

2020. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok ,párom 24.
2020. jan. 20. 20:12
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettotokkek. Eretlenek vagytok és ezt a gyerek szívja meg
2020. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én szeretném a babát nagyon is csak tudod egyszer úgy érzem elfogadta aztán pár nap és megint ezt csinálja és már nagyon zavar. Egyik nap azt beszéljük milyen dolgokat mikor veszünk neki másik nap hogy ide oda koltozzek el..
2020. jan. 20. 20:13
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg, nekünk meg nem jön össze... 😔
2020. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is 11 hónapot vártam rá mert nagyon megviselt hogy miatta el kelett vetessem
2020. jan. 20. 20:16
 7/23 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem kapcsolat... ennek semmi jövője, mindketten gyerekek vagytok. Magyarul halálra van ítélve itt minden bármit csináltok. Ő még élni akar te már gyereket bár nekem teljesen az jön le, hogy te is a babaváró kessre mennél meg a házassági pénzekre szóval veled is van baj rendesen...
2020. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudja, hogy nem szedsz gyógyszert és máshogy nem védekeztetek, mégis mire számított? Éretlenek vagytok!
2020. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Külön élünk már saját házban.. Őszintén nekem így teljesen jó 5 év múlva ez le jár a CSOK al meg csak még tovább kéne fizetni.. Szóval én konkrétan fel sem venném
2020. jan. 20. 20:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyenek szaporodnak...

Mindketten kötöznivaló idióták vagytok. Nem gondolkodtok, nem terveztek, párod lusta is. Alapból francért vesztek fel hitelt a semmire úgy, hogy alig ismeritek egymást, plusz minek kell ugyanígy a semmire szülni, mikor a másik nem akarja? Ő lusta, nem akar dolfozni, nem akar elköteleződni veled, te pedig erőszakoskodsz.

Ha bármelyikőtöknek akár csak egy kis fény pislákolna a fejében, már nem lennétek együtt.

Szegény gyerek...jól beleszületik a cirkiszba, soha nem lesz boldog. Részvétem szegénynek.

2020. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!