Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy gonosz barátnőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy gonosz barátnővel? F19

Figyelt kérdés

Mindenben nagy az összhang, imádjuk egymást kivéve, hogy szerinte lúzer dolog állatot tartani a lakásban. Mert szerinte nem elég, hogy büdös, koszos, szét karmolja a bútort, én meg még fizetem a kajáját. Ezért vagyok lúzer. :(

Továbbá a cicám nem szeret engem csak érdekből bújik hozzám. Nekem nagyon rosszul esnek a szavai...


2020. jan. 21. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor budos, meg koszos, ha nem figyelsz a takaritasra. (Nalam van ketto, es neha nem figyelek a takaritasra es ja, budosek tudnak lenni, de nyilvan nem maga az allat az. Ha minden nap takaritva van utanuk + 2-3 naponta felmosva Domestossal, akkor nem erzodik semmi.) A butorokat meg szetkarmoljak, ez teny, hiaba vettem nekik 40 ezres kaparofat, azon maximum az egyik alszik NEHA, a masik le se szarja, kaparasra meg egyik se hasznalja.

A baratnodet meg tedd ki, hacsak nem a macskatol akarsz megvalni.

2020. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Alap kérdésekben különbözik a véleményetek. Az állat tartás pont ilyen, ebben nehéz kompromisszumra jutni. Én a helyedben elkezdenék másik, állatbarát lányt keresgélni, amíg nincs, dugnám ezt. Ha meg van az új barinő, ennek a mostaninak lapát. Hát kb így csinálnám.
2020. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg szoktam mosni a tappancsát mert néha kakisan marad vagy a feneke és felugrik az ágyunkra. Ott nagyon szeret egyébként aludni. Na ilyenkor a barátnőm át megy házi sárkányba. Képzelhetitek... Átlagosan 2-3 naponta fürdetem. Nincs kosz.
2020. jan. 21. 10:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék másik barátnőt, ő a mindenem. De gonoszkodik..
2020. jan. 21. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig vlamelyiktől meg kell válnod. Ez egy olyan dolog, amiben nincs kompromisszum.
2020. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Akkor ne engedd fel oket az agyra legalabb. A haloszobaba es a mellette levo szobamba en sem engedem be oket. Nem szeretunk macskaszorben aludni mi sem, a masik szobaban meg nem akarom, hogy az iroasztalomon maszkaljanak. A haz tobbi reszeben felolem ott vannak, ahol akarnak lenni. Szeretek veluk aludni, ha nincs itthon a parom, neha alszom veluk egyet a nappaliban a kanapen. (Ott nem zavar annyira a szor egy delutani szundinal, mintha a nagy agyban szoroznek ossze a frissen mosott agynemut.)

Talaljatok kompromisszumokat.

2020. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor egy állat hálásabb mint egy pár.
2020. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!