Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti kiakadtok azon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti kiakadtok azon ha a pasitoknak 1000+ ismerőse van és vannak csajok akiknek lájkolja, szívecskézi a profilképét?

Figyelt kérdés
Ez nem utal semmire? Szoktak ilyet a pasik? Vagy elképzelhető hogy másokkal is kavar?

2020. jan. 21. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen pasival össze se jönnék, az ilyen hímnemű kb. egy telepi suttyó színvonalú nyomi.
2020. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

:O OMG!

Nekem össz-vissz 162 ismerősöm van!

De eszembe nem jutna bárki képeit is szivecskézni!

Biztos, hogy felnőtt férfiról beszélünk, és nem csak valami instapubiról? :O

34/F

2020. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen. Felnőtt férfi.
2020. jan. 21. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
1200+ ismerősöm van, és gátlástalanul szívecskézem, aki tetszik. Mi a gond ezzel?
2020. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdem. Mert fordított esetben próbálom elképzelni. Ha netalántán olyan pasi képe jönne velem szembe aki tetszik akkor mikor beszívecskézem lejátszódna bennem hogyha meglátja a párom megijedne vagy féltékeny lenne. Nem esne neki rosszul?
2020. jan. 21. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Miért akadnék ki? Valószínűleg kezdettől fogva ilyen volt, ha ezt választottam, akkor így jártam. Lehet, hogy kavar másokkal, lehet, hogy nem, de ha téged ez zavar, arról nem fogod rossz szájíz nélkül leszoktatni (sőt, szerintem egyáltalán nem és megpróbálni sem érdemes). Ezt viszont tudtad az elején, tehát igazából azt kellene eldönteni, hogy zavar-e ez annyira, hogy más természetű embert keress inkább.


Ha adott például egy nyitott, barátkozós, bulizós ember, azt sem fogod tudni leszoktatni, mert akkor meg ő érzi magát rosszul a kapcsolatban melletted. És 50-50 % az esélye, hogy hűséges lesz vagy nem.

2020. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy engem taszítanak az ilyen emberek. Elvagyok a magam 260 ismerősével, akik közül talán 10-nek a képeire reagálok és 5-el beszélek. Nem illenénk össze.
2020. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
En nem kerek az ilyen pasikbol.. Csak a szoknyapecerek csinalnak ilyesmit. Hagyjad a pasit.
2020. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
ki, ezért nem is kell ilyen pasi
2020. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokmindentől függ, pl. a habitusától és a körülményektől.


Én nő vagyok, de mivel fordított esetben az én páromat is zavarhatná, bátorkodok válaszolni. :D

Na szóval nekem majdnem 1000 ismerősöm van, de ezt azért, mert sok helyen megfordultam, többé-kevésbé érdekel is, hogy mi van velük. Szoktam rájuk reagálni, szívecskézni is, ellenkező neműekre is, de egyiküktől sem akarok semmit. Sőt, a való életben inkább visszahúzódó vagyok, és hűséges/monogám típus, úgyhogy a megcsalád nálam teljesen kizárt, a like-olgatás nálam csak barátságosságból jön.


Pasid alapvetően milyen ember? Barátságos, és mindenkihez van egy jó szava? Kiket like-olgat? Korábbi barátok, kollégák, gyerekkori ismerősök, vagy rendszeresen vannak köztük új csajok? Van-e bármi olyan tulajdonsága, ami szoknyapecér típus? Monogámiáról mit gondol? Milyen a kapcsolati előtörténete? Képes a megállapodásra, komoly kapcsolatra, vagy van benne, ami aggodalomra ad okot?


Én csak a like-olgatás alapján nem jelentenék ki semmit. Viszont megjegyezném, és ha vannak mellette más figyelmeztető jelek, akkor elgondolkodnék.

2020. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!