Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti feladnátok most érte mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok most érte mindent?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt összekavarodtam a kollégámmal,akinek barátnője volt. 2 évig voltam a szeretője, mert totál beleestem.Majd válaszút elé állítottam,hogy ő vagy én.

Persze maradt a barátnője mellett, holott engem szeretett.

Azóta menyasszony lettem, épp babát tervezünk, szeretem a páromat, de megjelent a kollégám és közölte hogy szeret engem, hazudott magának, mindenkinek és velem akar lenni. Otthagyja a barátnőjét,akivel azóta is együtt van, és kezdjünk mindent tiszta lappal.

Felkavart most nagyon...

Bármit megadtam volna azért,ha ezt évekkel ezelőtt mondja!


2020. jan. 21. 15:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Még együtt van a barátnőjével? Tuti nem mennék bele. Meg amúgy sem.

Az a vonat elment, egyszer mást választott helyetted. Te mit érzel? Boldog vagy a kapcsolatodban?

2020. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok hogy ennyire okosan megszervezted te is az életedet. Sajnálom a jelenlegi párodat és a pasi barátnőjét is aki át volt évek óta verve. Büszkék lehettek magatokra, intelligens, megfontolt emberek vagytok.
2020. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez még viccnek is rossz. Csak bepróbálkozott, mert éppen másik puncihoz volt kedve.

Viszont én lefújnám ezt az esküvőt. Nem a kolléga rendkívül csábító ajánlata miatt, hanem mert egyáltalán fontolóra vettem. Ha a jelenlegi pároddal komoly lenen a kapcsolatod és valóban vele terveznéd a jövőd, akkor egy másodpercet nem gondolkoztál volna ezen.

2020. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyél hülye... Semmi garancia nincs arra, hogy nem fogod a mostani életed keservesen visszasírni. Semmi garancia arra sem, hogy melletted nem kavarodik össze mással. Szerintem ennek "beteljesületlen szerelem" dolognak az emléke és amit még magadban hozzáfantáziáltál, erősebb, mint amennyi valójában és amennyit ér valójában...
2020. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak tönkre akarja tenni a kapcsolatod. Majd ha nem azt mondja hogy "otthagyja", hanem "otthagyta", esetleg elgondolkozhatsz, és adhatsz neki egy halvány esélyt, de így ne ronts el az életed.
2020. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Persze, rúgd ki a vőlegényedet, és ájulj a karjaiba annak, aki nem hagyta el a barátnőjét miattad, és MÉG MOST IS van barátnője. Ha most sem fog összejönni, akkor gyere vissza ide a Gyakorira, itt bármikor panaszkodhatsz.
2020. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen hagyd ott a vőlegényedet, mert ennek qrvára semmi értelme nincs. Te meg babát tervezel egy olyannal, aki iránt szhart se érzel... hát hogy is fogalmazzak? Érdekes egy ember vagy te.
2020. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a kérdés, hogy maradj a jelenlegi párod mellett, aki megkérte a kezdedet (amit elfogadtál), szeret és akarna tőled babát, veled tervezi az életét vagy menjél ahhoz a pasihoz aki egyszer már eldobott. Ja, nehéz kérdés...
2020. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

De minek vagy eljegyezve meg minek tervezel gyereket olyannal, akit nem szeretsz? Ha szeretnèd a jelenlegi párodat nem kavart volna fel ez a dolog. Nem is èrdekelne.

Arról ne is beszèljünk, hogy ilyen hulladèk embertől biztos nem akarnèk semmit. Mèg azóta se szakított szerencsètlen csajjal...vicc

2020. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Egy percet se gondolkodj rajta... Hát mennyire g.ecinek kell lennie valakinek ahhoz, hogy belépjen az életetekbe, mikor babát vártok?

Ez nagyon undorító viselkedés. Mondd meg neki, hogy ez a vonat elment és húzzon a p.icsába...

2020. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!