Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki elhízás miatt csalta meg a párját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már a csapból is annak a kreténnek a szövege folyik, de mégis elgondolkoztam rajta, hogy vajon mennyi benne az igazság. Sok barátnőm házassága romlott meg gyerekvállalás után, olyanoké is, akik nem híztak sokat vagy könnyen visszafogytak, őket is sok esetben megcsalták, szóval szerintem baromság,hogy ez csak a nők hibája lehet. Ugyanakkor én vékony, csinos vagyok és voltam is mindig (nem szültem még), de csaltak már meg. Szóval nekem az a véleményem, hogy biztos hat a libidóra 20-30kg túlsúly is, de nem ez a valódi oka annak, hogy a sok házasság rémes. Nektek mi a véleményetek?
2020. jan. 22. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Egy hét alatt kapásból 3 kérdésben az állt, hogy az asszony elhízott és totál a gyerekbe van belebuzulva. Lehet, hogy ugyanaz a pöts írta ki, mert egyik esetben sem jutott eszébe a férjnek, hogy talán ha segitene, más lenne a helyzet és lenne ideje a nőnek kipihenni magát meg eljárni edzeni, de ezek alapján ja, elég gyakori. És azt kell, hogy mondjam, hogy sok esetben apuka is aktívan részt vesz a kapcsolat sírjának megásásában az ilyen gesztusokkal meg azzal, hogy alig pár hónapja ért haza a felesége a kórházból, már szeretőt keres... Na mindegy.


Amúgy a megcsalás nem csak a külsőből áll. Sokféleképp elcseszett emberek sokféle okból csinálják. Ez csak egy közülük.

2020. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2020. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen van... vagyis volt

Engem a volt párom,igaz nem gyerek miatt Híztam el hanem egy gyógyszer mellékhatása és családi gondok miatt.

2020. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
A libidót a kialvatlanság, fáratság tudja legjobban leverni, na meg az ha megtudod hogy megcsal a férjed. Az is nagyon libidó csökkentő. Tudod ezt nem lehet simán egy emberre rá kenni. Vannak férfiak aki írtóznak otthon lenni egy folyton síró csecsemővel, inkább kiatalálnak ezt azt hogy ne kelljen hazamenni. Nem feltétlenül csajozasra kell gondolni barátok, sport, munka stb. Sok anyuka érzi úgy hogy magára hagyták. És ezzel elkezdődik az elhidegülés ami táptalaja a kevés szexnek, de a megcsaláshoz egy folyamat vezet és egy döntések sorozata. Nem kerül valaki véletlenül csak úgy egy másik ember ágyába. Mert oké nem kívánja a nőt plusszosan, de akkor sem kötelező megcsalni. Ez így elég olcsó kifogásnak tűnik. Kb olyan, mint az a közhely hogy de tudod én férfiből vagyok.
2020. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek ilyet. Igaz egyszerűbb lett volna szólni az első jelnél, hogy szívem figyelj oda, de inkább félrekúrt.
2020. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Igen. 4 évig voltunk együtt a párommal. Nem szült még nekem gyermeket.

Összeköltöztünk, az elején még minden habos-babos volt, aztán egyre jobban elkezdett eligénytelenedni. Szóltam neki sokszor, de csak sértődés és hiszti volt belőle. Kb az utolsó egy évben csak neki volt kedve szexuális életet élni, de akkor is olyan pozitúrában engedtem, hogy ne lássam a felső testét és az arcát. Elkezdtem tőle undorodni, és azok mellett, hogy elhízott elkezdett gondolom benne dolgozni valami lelkileg és undok lett és főnökösködő. Az utóbbi időszakban felhoztam neki, hogy legyen szíves értse meg, ha egy hónapon belül nem ad le X kilót szakítani szeretnék. Mondta, hogy úgyse szakítok vele, mert nem tudnék szerezni mást. Aztán nem tette meg a lépéseket, mondtam neki, hogy szakítok és csak kinevetett és mondta, hogy aludjak. Aztán másnap megcsaltam és el is mondtam neki. Így lett vége a rémálomnak.

2020. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hat a libidóra a túlsúly is (ne mondd, hogy ha te megismersz egy kockahasú, csinos férfit, akkor ugyanúgy fogod kívánni, ha 150kg-os pocakos tokásra hízik...), de a kapcsolatok elsősorban a konfliktusok és/vagy az unalom/érdektelenség miatt mennek szét. Konkrétan hogy a férfi hirtelen elkezdi úgy érezni, hogy egy kajafutár/ATM/cseléd/bébiszitter kombinációja, konkrétan le van sz..va. A legtöbb kapcsolatban ezt látom. Innen az már csak egy hab a tortán, ha a nő még el is hízik. Amúgy a Norbi nem akart rosszat, csak egy kicsit tahó a drágám, ez van.
2020. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen én. A feleségemnek már akkora valaga lett, hogy képtelen voltam megbírkózni vele. Kerestem egy kissebbet. Mármint valagú nőt.
2020. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Szülnie se kellett, elkezdett egyre csak hízni és hízni, igényltelen, lusta hájpacni lett belőle. Sokszor mondtam neki, akartam segíteni, de semmi, nem vette a lapot. Elkezdtem csalni, nem is titkoltam, aztán persze ő volt végig sértve..
2020. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
*vérig
2020. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!