Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagytok úgy ti is, hogy tetszik valaki az ismeretségi körből de mégse lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
19 éve vagyok együtt a párommal, de közben párszor volt néhány személy aki nagyon tetszett. És valószínűleg kölcsönös volt,de mégse lett belőle semmi. Ez mennyire történik másoknál is?
2020. jan. 23. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen még korábban, a kapcsolatom előtt, igen. Ismeretség ide vagy oda, visszagondolva kicsit idealizáltam az adott személyt és a kezdetben felületes ismeretség alatt látott pozitív dolgai mellé az ismerkedés során hajlamos voltam csak a pozitív tulajdonságait észrevenni. Nem ábrándoztam róla, de potenciális jelöltnek számított, akivel csak a baráti kör épsége miatt nem kezdtem. Később, egy év elteltével és kicsit tisztább fejjel úgy láttam, hogy mégis jó ötlet volt ezt magamban tartani. Sok dolog derült ki út közben, ami miatt ha a szimpátia nem is veszett oda, hiszen barátok vagyunk, de abban már biztos vagyok, hogy mint pár vagy mint férfi, nem lenne olyan jó, mint távolról tűnt, akkor sem, ha szingli lennék. Van pár olyan tulajdonsága, ami sarkalatos pont lenne egy kapcsolatban, még ha haverként szórakoztató vagy jópofának is hat...
2020. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem minden heteró emberrel előfordulhat, hogy már egy jó ideje együtt volt a párjával és megtetszett neki más. Bevallom velem is 1x volt már ilyen. Szerintem kölcsönös volt, de nem lett belőle semmi. Igazából el se tudtam volna képzelni, hogy bármi is legyen köztünk csak nagyon tetszett.
2020. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj ha kicsit mást is észrevesz az ember. De azért 19 éve együtt lenni nem kis teljesítmény. Szerintem örülj hogy nem történt semmi és becsüljétek meg ezt a kapcsolatot. :)
2020. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van, bár én eddig mindig is egyedül éltem. Voltak, akik tetszettek, talán volt, akinek viszont tetszettem, de sosem léptem/léptünk. (F)
2020. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem állandóan ez van, csak nincs párom. :D
2020. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem minden heteró emberrel előfordulhat"


Miért, szerinted a bi-homoszexuálisokkal nem fordulhat elő, vagy mi?


Igen. Volt, van és lesz is. Néha kicsit erősebb, mint máskor... Ez van.

2020. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!