Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet a szülei irányítgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet a szülei irányítgatják, megmondják neki mit tegyek, és mikor találkozzunk?

Figyelt kérdés

Barátnőm 23 éves, én lassan a 25-öt töltöm...

A szülei eléggé vallásosak, és teljesen úgy kezelik, mint ha 14 éves lenne. Összesen két alkalommal voltam náluk, bemutatott nekik.. tök kulturáltan viselkedtem, udvarias, tisztelettudó voltam. Erre mikor eljöttem, barátnőmnek olyanokat mondtak, hogy a hajam égnek állt.. minden szavam kiforgatták (barátnőm is ottvolt mikor beszéltem velük, és olyan dolgokat állítottak rólam, ami nem igaz..)

(pl én programozóként mondtam egy példát, hogy hallottam olyanról h valaki céget alapitott támogatásra, x évig vitte a bizniszt, aztán bezárt - konditeremről van szó, és kiforgatták a szavam h biztos én is konditermet akarok majd üzemeltetni stb... amúgy se lenne hozzá közük, de mindegy..)


Erre mondtam barátnőmnek, hogy be szeretném mutatni a szüleimnek, és a szülei nem engedik el..hogy elhozzam őt, és bemutassam a szüleimnek.

Ezen picit összevesztünk...mondom okés, akkor mennék én hozzá a hétvégére, hogy együtt legyünk pár napot... (most a szüleinél van, vidéken) azt se nagyon akarják engedni... pedig tényleg semmi rosszat nem tettem... egyszerűen csak ők eldöntötték rólam h biztos valami gengszter vagyok, mert járok edzeni, jól nézek ki, és van eszem...

Mi a véleményetek erről? Ti mit tennétek a helyemben?

Sajnos nem az a fajta emberek akikkel szót lehet érteni :(


Válaszotokat várom, és előre is köszönöm!


2020. jan. 23. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz olyan nővel, akit mások irányítanak.
2020. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
37%
Mondd, hogy legalább az ágyban sikerre vitted a dolgot, Bástya...?
2020. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2, azzal nincs gond.. tök normális barátnőm...nem hasonlít a szüleire egyáltalán.. meg szeretem is, de ez már kicsit brutális nekem, amit művelnek.

Nyilván nem akarok velük rosszba lenni, de 23 évesen már nagyon gáz így kezelni valakit - szerintem.

2020. jan. 23. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, ha valaki 23 évesen hagyja, hogy így kezelik! Itt a barátnődnek kell leválnia. Mi az, hogy nem engedik, hogy bemutasd? Miért, mit csinálnak, ha elmegy? Elfenekelik, szoba fogság, vagy zsebpénzt nem kap?

Először a barátnődnek kell tudatosulnia, hogy ő 23 éves, és nem 13. Addig a szülei azt csinálnak, amit akarnak.


Te meg gondold végig, hogy kell neked ilyen anyós?

2020. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az is baj, hogy a barátnőd hagyja, hogy 23 évesen megmondják neki, mi merre hány méter. Oké, ha ott nem akarnak látni, akkor el kell fogadni, mégis csak az ő ingatlanuk. De semmi másba nem kéne már beleszóljanak. Itt vagy a barátnőd végre kiáll magáért és kettőtökért, vagy nagyon hamar meg fogod ezt unni.

31n

2020. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként sok 30as férfinál tapasztaltam ezt, akiknek nagyon munkamániások a szüleik. Nagyon sok 20-30as pár emiatt lakik saját ingatlanban, emiatt ment másik városba és országba.

Amúgy pedig nem a szüleivel van a gond, hanem a barinőd puding viselkedésével. Ha férfi lennék, ilyen nővel nem is bújnék ágyba, mert abba is belep.fáznak a rokonok, mint a középkorban. Én ettől biztos nem érezném magamat férfinak, s ezt a barinődnek el is mondhatod.

2020. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!