Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek csinál ilyet a baratototk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek csinál ilyet a baratototk?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom dolgozik reggel9 tol délután 7 ig. És olyankor szinte semmit nem beszél velem, mostanaba bármit írok leregalja emojival vagy egyszerűen nm válaszol. Ha viszont megmondom neki akkor azt a választ kapom ml, mit csattanok fel o dolgozik. Én értem, hogy dolgozik de fb on fent van, snap chatan fent van és nekem mégsem ír vissza. Akkor most kinek van igaza? Én vagyok az önző? Igazság szerint eléggé ki van fáradva a munkától.. De kb napi szinten legyen 30 üzenet amit valtunk... Elege feszült vagyok mostanaba miatta.

2020. jan. 23. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekes vagy. Én is fent vagyok fb-on, mert én azon is dolgozom. De nincs időm sokszor arra, hogy a párommal csevegjek.

Majd ha te is dolgozni fogsz, akkor megérted, hogy amit csinálsz, az csak hiszti.

2020. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
UI. És ez mióta az Öltözködés kategóriába tartozik?
2020. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre mit raktam be, elnézést. Vissza terve o nm ott dolgozik. És van mikor 8 órán keresztül nem reagál.
2020. jan. 23. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
30 üzenet??? Az rengeteg. Minek írogatni, ha dolgozik??
2020. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
És te mit csinálsz 9-től 7-ig, hogy ennyire elvárod a barátod figyelmét?
2020. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
30 üzenet reggeltől lefekvesig egyáltalán nem sok:) keto pl elmegy azzal h jó reggelt 4 hogy aludtál 6 a válasz. Szóval emberek ne tegyünk már, úgy mintha nektek napi 3 szó lenne a beszélgetés barat/barátnő el... Egyaltalan nm tudom minek jöttem az oldalra segítségért. Soha nm lehet normális válaszokat kapni csak ilyen pihent agyuak tudnak csufolkodni. Tiltom a kérdést, vagyis törlöm a listából. Írhat rá bárki bármit nm fogom tudni elolvasni. Szóval kár a gozert 👋
2020. jan. 23. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

szerintem a barátod pedofil mert egy normális dolgozó ember nem kezd ki általános sulis kislányokkal

ha tévedtem a koroddal kapcsolatban akkor meg fejezd be a picsogást és menj el inkább te is dolgozni

2020. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én a facebooknak, illetve a messenger állapotjelzésének nem hiszek! Napokban is az egyik kollégának egész éjjel azt jelezte, hogy elérhető. Közben be sem volt kapcsolva a mobilnetje.

A cégemnél egyébként decemberben be is tiltották, hogy a csarnokban dolgozóknál elő legyen a telefon. Ok egyszerű, mert sokan a telefonjukat nyomkodták, ahelyett, hogy a munkájukra figyeltek volna.

Előtte mi is sokat írogattunk, pedig én nem is gépen dolgozom, de én párom megértette, hogy innentől csak nagyritkán tudok visszaírni. De amikor dolgozik (ápolónő), akkor ő sem nagyon tud írni.

44F

2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Az enyém is dolgozik, mégis irkál meg mémeket küldözget. Én is dolgozom, mégis ugyanezt csinálom. Irodai munkánál csak kifogás, hogy dolgozik. Ha elemző-fejlesztő munkakörben lehet irkálni, akkor mindenhol, ahol gépen dolgozik az ember.


Ha fizikai munkás vagy ilyesmi, akkor érthető, ha nem ír...

2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha dolgozok én se válaszolok senkinek.

El vagy rugaszkodva nagyon.

2020. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!