Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Satanlanya1 kérdése:

Ti mit gondoltok erről a Schobert Norbi ügyről? Véleményem szerint valahol igaza van.

Figyelt kérdés
Egyrészt abban szerintem igaza van hogy lekéne fogyni hogy nem kéne túlsúlyban lenni!! Nagyon bunkón fogalmazta meg ezt az egészet! Igazából ez nagyon egy szexista kijelentés volt!! Nektek mi a véleményetek

2020. jan. 23. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Keresd vissza azt a hatszáz kérdést amit a témában feltettek az elmúlt napokban és megtudod.
2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Bátor vagy, hogy ezt kimerted írni így 20 millió Norbis kérdés után.
2020. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit túltoltak az emberek a dolgot és atmentek feminaciba. Mármint szinte propagaljak a koverseget egyesek ezzel a nagy fogadd el magad és fogadjon el a párod is dologgal. Ja, 5 kiló pluszt el lehet fogadni, de 30at rohadtul ne fogadjon el senki. Nem véletlen vagyunk a világon a negyedik legelhízottabb ország. Lassan én érzem magam szarul hogy nem vagyok dagadt. Ebből is látszik hogy igaza volt Norbinak.
2020. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy részigazságok röpködnek mindkét oldalon. Egy kicsit igaza van mindkét oldalnak, de csak egy kicsit.


A szex és mindenféle élvezet kőkeményen irányítja az egyént, ugyanakkor ott a közösség, a család érdeke, az előre gondolkodás. A kettő között pedig nagyon nehéz egyensúlyt találni.

2020. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen apróság: a válások elsöprő többségét nők kezdeményezik, utána lehet nézni a statisztikáknak. Na, kb. ennyi "igazság" van a kijelentésében.
2020. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szakadj mar le rola...
2020. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

68% Femináciba ja...hát azért marha jó érzés, hogy random fos elhízott alkatú úriember ócsárolhatja a külsőm, csak azért mert nő vagyok. Jóval elhízottabb gyökér beszól a 56 kilós csajnak, hogy fogyhatna még.

Amúgy meg csak azért bólogattok rá, mert nem férfiakról szólt volna a kérdés.

Ha egy celebcsaj kezdte volna ekézni az elhízott magyar férfiakat a férfiak lennének itt a legjobban felháborodva.

Btw még mindig nem beszél senki arról, hogy férfiak vannak nagyobb arányban elhízva itthon.


A kérdést meg jelentem, mert unalmas.

2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Csak hogy Norbi kusoljon! Hogy néz már ki? Ha 150 kiló lennék se kéne! Fujj..

N27

2020. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az volt a ledobento h kerdeztek tole h akkor ha Reka elhizik nem fogja szereti? Azt mondta de,csak nem fekszik le vele. De akkor elég ijesztő,ha pl oregszik a noje akkor meg azert nem.lesz jó? Durva. Es akkor mi van ha mobdjuk ra jonnek fel a felesleg es nem birja ledobni,vagy ő öregszik? Igazabol azzal van a baj h nagy az arca meg bunko. Ha segiteni akar akkor nem paraszt modjara kell! Nem kell a koverek szajaba ragni! Nagyon joltudjak azok h egszesegtelen vagy nem annyira vonzó a koverseg. Van aki tesz ellene de baromi nehéz.
2020. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobban Radics Peti videója adta át a lényeget.
2020. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!