Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó napot-ot köszönjek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó napot-ot köszönjek a párom szüleinek?

Figyelt kérdés

Illetve este 6 és fél 7 között fogunk odaérni hozzájuk akkor még jó napot vagy már jó estét kell köszönni?


60 évesek


2020. jan. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szép napot szép estét lehet jobb xd de szerintem teljesen mindegy, nem fogja érdekleni őket, úgyis azt akarják majd hogy tegezd őket
2020. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában úgy szokás köszönni amilyen napszak jön/lesz.

Reggel 9-ig mondjuk lehet a reggelt, olyan este 6-7-ig napot, utána pedig estét. Nem fogják ezért leharapni a fejed bárhogy is köszönsz.

2020. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem eddig egy párom szülei se ajánlottak fel a tegezést. Ha 45 évesek voltak akkor se. Akkor jó napot-ot köszönök.
2020. jan. 23. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó, hogy üdvözletem, üdv. Vagy szép estét. Jó napot nekem kicsit távolságtartó :D vagy ha fiatalabb vagy, esetleg csókolom
2020. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot KÍVÁNOK. Idegen felnőtt embernek így köszönünk.
2020. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az már túl hivatalos

Majd azt mondom jó napot és mosolygok

2020. jan. 23. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függetlenül mondom, hogy sose tegezd a párod szüleit (csak ha ők felajánlják).
2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!