Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhet valamit irántam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam a volt gimis legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Nem régiben találkoztam az egyik volt (fiú) osztálytársammal, mert nem találkoztunk már egy jó ideje. Másik városba költöztünk a gimázium után és máshol tanulunk tovább.

Gimiben volt, egy-másfél éves időszak amikor kerülgettük egymást, de komolyabb sosoem történt közöttünk (én szerettem akkor, de miután nem történt ennyi idő után se semmi, lemondtam kettőnkről és tovább léptem) és mikor összejöttem a mostani párommal a közeledése teljesen meg is szűnt felém. Egészen a érettségibankett éjszakájáig. Azon az estén ölelgetett, különhívott a többiektől és elvitt sétalni. Mondogatta, hogy hiányozni fogok neki és hogy mennyire jó volt a kapcsolatunk mielőtt nekem barátom nem lett, de azt is hangsúlyozta,hogy milyen szerencsés vagyok, hogy megtaláltam az igaz szerelmemet. Akkor túl léptünk ezen.

Minap mikor tanálkoztunk és újrafelhozta, hogy nekem milyen jó, hogy még mindig a szerelmem mellett lehetek és hogy ezzel nekem mekkora mákom van, mert ez kevés embernek adatik meg, hogy a "tiniszerelme" lesz Élete Szerelme is. A találkozón meghívott egy-két italra és többször is megkérdezte, hogy van-e olyan dolog amit és bánok, hogy elszalasztottam a gimis évek alatt és utalt arra is, hogy hiányoztam neki az elmúlt időben.

Én már együtt vagyok a párommal majd 4 éve és 1 éve már együtt is lakunk, vannak közös háziállataink is. Teljes szerelem és boldogság.

Tudom, nem szép , de valamiért kibújt belőlem az akkori "tinién-em" és tudom szeretném mit érezhet irántam a gimis fiú barátom.



#fiú #gimnázium #párkapcsolat #barát vagy nembarát #tinién vagy felnőttén
2020. jan. 23. 22:50
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Szerintem ő is úgy van vele mint te. Azt sajnálja kicsit, hogy akkor nem volt semmi, és erre gondol. Azt nem hiszem, hogy ez még mindig megmaradt volna, de a nosztalgia faktor meg tudja dobni az érzelmeket (ezért vannak azok a híres "bezzeg a mi időnkben, minden jobb vokt" érzések).
2020. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem szerelem már a részéről, s lehet, hogy igazából sosem volt az. Egyszerűen csak tetszettél neki és még mindig tetszel neki mint nő. Vonzónak tart és ezért sajnálja, hogy akkor, amikor lehetett volna köztetek valami, nem lett. Ugyanakkor örül is annak, hogy kerek az életed. Férfiként nekem is voltak olyan nőismerőseim fiatalon, akik hatással voltak rám akkortájt, de nem lett kapcsolat, s közülük azok, akikkel tartom még a kapcsolatot, nem hagynak hidegen most sem. De ez nem azt jelenti, hogy szerelmes vagyok beléjük. Csak a mai napig is megmozdítanak bennem valamit, megpendítenek egy belső húrt, pusztán a lényükkel.
2020. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!