Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből? Így nehéz ismerkedni, hogyan ne gondoljak rá egy új jelöltnél?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akihez nagyon nem szabad vonzódnom és emiatt nem is akarok rágondolni, pedig nagyon kívánom őt szexuálisan. Barátok vagyunk. Ismerkedni szeretnék másokkal, hogy kerüljem el, hogy az új személyt még véletlen se hasonlítsam össze vele? Hogyan tudok hasonló vágyat érezni másik férfi iránt? Szeretnék nem rá koncenrtrálni és ha kikerülne a látószögemből.

2020. jan. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak időt és szerintem még ne ismerkedj. Viszont Vele szakíts meg minden kapcsolatot! Különben mindenki másnál csak felnagyítódik a különbség és még jobban fogsz szenvedni. Nekem 2 év telt el, mire képes voltam észrevenni azt a férfit, aki már régóta próbált közel kerülni. Vele összejöttem és nem is tudom elmondani, milyen jó vele, de a fejemből mégse tudta törölni. Sajnos én olyan szerelmes voltam, ami lehetetlenné teszi a közeljövőben, hogy bárki másba beleszeressek.
2020. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vonzidhatsz hozzá? Nem viszonozná?
2020. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó köztünk a viszony így tudom,hogy van neki alakulóban egy kapcsolata, ami komolynak néz ki,teljesen elvarázsolta a másik. Hozzám maximum vonzódna de nem fogok belerondítani.
2020. jan. 23. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Adj magadnak egy kis időt, és próbáld meg kerülni a srácot. Az is érdekes lehet, ha mögénézel a dolognak, hogy nem e valami félelem miatt maradsz e benne ebben a viszonzatlan helyzetben (pl. Félelem a magánytól, csalódástol stb.)

Én is hasonló helyzetben vagyok, én egy idő után elkezdtem ismerkedni. Párkapcsolatom is volt, akkor enyhült, meg majdnem el is múlt, de amikor szétmentünk felerősödött. Amikor meg egy elég bizonytalan kapcsolat kezdődött, akkor meg totális érzelmi hullámvasút indult meg.

Próbálj meg ne álmodozni róla, ha mindenképpen ábrándoznál, helyettesítsd be egy kitalált személlyel. Próbáld meg a negatív tulajdonságait sorra venni, mi nem tetszik rajta stb.

Ha megismersz valakit aki szintén tetszik, és viszonozza is, akkor el fog múlni. Nekem csak olyankor múlik el ez a vonzalom. Én félek a csalódástól és nem merek teljesen beleereszkedni egy kapcsolatba, szerintem ez tartja fent nálam a dolgot, de dolgozom rajta. Neked is ezt ajánlom.

2020. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kutatás szerint a fejünket a falba verve 150 kkalóriát égetünk el óránként
2020. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerülöd és nyitsz mások felé.
2020. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, nem sikerült még elfelejtenem. Most azt próbálom ki , hogy a negatív tulajdonságait próbálom előtérbe helyezni,

és eleve arra gondolok, hogy úgy se sülne ki az egészből semmi jó, mert eleve az egész lehetetlen.

Ha lehet akkor kerüld is el őt, én is ezen leszek.

2020. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!