Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is "bepánikoltok", ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is "bepánikoltok", ha a párotok mogorvább és nem tudni, hogy miért?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális, hogy így érzek, és tudom, hogy dolgoznom kell rajta, ehhez elsősorban szeretném megérteni a kiegyensúlyozottabb emberek gondolkodását. Ti hogyan nem kezdtek el kapcsolati problémáktól félni minden alkalommal, mikor barátotoknak vagy barátnőtöknek mogorvább kedve van? Ha kérdésre azt mondja, semmi csak fáradt vagyok, én valahogy nem tudom elhinni, hogy tényleg semmi, elkezdem túlgondolni az egészet, hogy biztosan már nem szeret velem lenni, idegesítem, nem vagyok izgalmas neki, satöbbi. Ez persze ahhoz vezet, hogy újra és újra felhozom, amitől még idegesebb lesz a másik. Engem is idegesítene, ha valaki állandóan azt kérdezgetné tőlem, hogy mi a baj. De valahogyan a partnerem irányába nem tudom levetkőzni ezt az egészségtelen és fura mintát, amitől ráadásul már én is csak ideges leszek.
2020. jan. 24. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem neki, hogy faradt, ennyi. Dolgozik, neha vannak rosszabb napok a munkahelyen, olyankor szokott nyugos lenni. Megvigasztalom, hogy mindjart hetvege (kiveve ha hetfo van :D), elmeseli, mi baja, aztan beszelgetunk tok mas dolgokrol es utana mar jobb kedvu. Nem szokott napokig mogorva lenni.
2020. jan. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom vele, majd ha jobb passzban lesz, megbeszéljük.
2020. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiismerem. Tudom miket csinal mikböl kreàl problemakat nem magamban keresem a hibat.


Gyakori amugy ha valakinek pl beszolnak cserèbe otthon "veri le"az asszonyon


Pelda nàlunk az exszel:

Volt hogy kitalàltam hogy plusz nyelvet tanulok es atviszem a baratomhoz mert igy többet lehetünk együtt mig gepezik vagy barmi, jöttek haverok is hozzà, nekem folyamat elkezdett beszolni, lejàratni masok elött nem tudtam mi baja. Kesöbb meg kitalalta hogy beiratkozik vmi tanfolyamra tanulni. Akkor esett le hogy komoly az zavarta irritalta hogy en ambiciozus vagyok es tanulok! Nehogymàr aztàn többre vigyem.

Nalunk alapbol jellemzö volt hogy folyamat "versenyzett" velem. Fàjt neki az is ha vki engem megdicsert barmi aprosag miatt is, elkezdte kicsavarni az illetö szavait meg lehordani engem.


Folyamat jàtszmàzott tarsasagban hogy hogyan alacsonyitjon le engem. Kisebbsegi komplexusos.

2020. jan. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én nem pánikoltam hanem folyamat azt éreztem hogy csak èn vagyok vele rajtam mulik a kapcsolat mert igazábol ö csak elvan mellettem durvàn mondva megtür maga mellett.


Amikor mondtam neki ezt hogy csak èn vagyok veled ugy tünik szerintem felreértette mert felháborodva azt válaszolta hogy nem, hanem Ö az aki velem van.mintha csak kegyesen "lehajolt volna hozzàm"ne higyjem azt hogy rajtam mulik a kapcsolat mert rajta mulik.


Szoval meg ebböl is státuszkèrdest csinalt hogy ö a kiraly en meg az alattvalo.

Sokszor agyaltam ezen hogy igazàbol aki igy kategorizalja a pàrkapcsolatban a társàt azaz veletlen sem tekinti a masikat egyenrangunak az valojaban nem szeret vagy csak igy tudja szeretni a masikat mert ennyi az EQ ja? Mert nem mindegy hogy nem szeret vagy nem kèpes arra mert nem tudja mi az es erzelmi"szegénnyel"vagyok e tehát önhibáján kivül van e.

2020. jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*jav.voltam
2020. jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3.voltam
2020. jan. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elején bepánikoltam de már a második alkalomnál nem. Megkérdeztem mi a baj? Ha nem válaszol értelmesen akkor szar napja volt, front van, fáj a feje stb sokszor az ember maga sem tudja mi a baj csak jön ez a belülről fakadó ingerültség. Próbálom feldobni és kényeztetni teával / kávéval vagy valami finomsággal. Megölelem, hozzábújok és végtelenül nyugodt stílusban kommunikálok mosolyogva, illetve nem kérdezősködök. Le szokott nyugodni 1-2 órán belül és megköszöni a türelmemet, illetve elnézést kér. 100%-ban megbízom benne ezért nincs mitől tartanom, szar napja pedig mindenkinek lehet, nekem is van néha.
2020. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Na az ilyenektől mentseb meg az élet minden normális embert!


Nem féltem a kapcsolatot, ha nem akar velem lenni akkor elhagy, ennyi.

2020. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is pánikolok olyankor, eleinte is ez volt és még most is. De annyiból sokkal jobb hogy már jól ismerem, és próbálok belegondolni milyen kedve lesz, milyen napja lehetett. Így sokszor előre felkészülök ha rosszabb. De így is néha van váratlan, és akkor nehéz. Még azt is szoktam csinálni hogy vannak olyan dolgok amiket meg kell csinálnom, ezeket felírom, és ha rossz kedve van, ezekből válogatok. Akkor telik az idő és nekem is jobb kedvem lesz hogy valamivel haladtam, és így nem őt kérdezgetem addig is míg helyre nem jön. Mert ilyenkor úgyse meséli el, csak ha már kicsit jobban van, és ehhez idő kell.
2020. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elején ilyen voltam,de megtanultam kezelni. Nem veszem a szívemre. Én akkor is kedves vagyok vele, ha rossz napom van.Ha neki olyanja van, elmegyek edzeni, vagy felhívom anyukámat.Egyszerűen mással foglalkozok.
2020. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!