Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A terhesség miatt megy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség miatt megy tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

A feleségem 4 hónapos terhes. Mindent elterveztünk, ő maga állította “ő nem lesz olyan”, mindent ugyanúgy csinálunk mint addig. Ehhez képest nem viseli jól az állapotát és teljesen elgurult nála a gyógyszer. Nem veszélyeztetett, 24 éves, 168 cm és 65 kg volt mindig is, betegségek nélkül, de mégis úgy csinál mintha az lenne. A főnökét meggyőzte hogy ne kelljen bejárnia csak fél nap a munkába, a másik felét itthon dolgozhatja. Sajnos gyakran hányingere van és hány de túlzásba viszi. Patakokban folyó könnyekkel, ordítva hány! Utána is hisztizik, csapkodja a fürdőszoba berendezéseket. A munkahelyéről felhív engem, hogy “nagy a baj azonnal gyere”. Én rohanok a munkámból, majd kiderül hogy hányingere volt csak és haza kell fuvarozni. Ilyenkor 2 órát maradok ki a munkahelyemről! Már elbeszélgetett velem a főnök emiatt! Azt is a fejemhez kapom, hogy mostanában unalmas az életünk, otthon ülünk. 1 hónapja elmentünk moziba de ott is hányt és azóta nem hajlandó kimozdulni szinte sehova! Bevásárolni eljön, de tegnap a Tesco közepén rendezett bőgési-hiszti jelenetet amiért hányingere volt. A bizt. őr meg úgy jött oda mintha én bántottam volna, nagyon kellemetlen volt. Ehhez képest a feleségem mindenkinek azt mondja hogy én nem törődök vele úgy ahogy kéne! Most fel kéne mondanom a munkahelyemen? Milyen izgalmas legyen az élet ha nem tud normálisan sehova eljönni? Volt egy lefoglalt szállásunk Varsóba februárra, de le kellett mondanom, mert ő nem bírja ki az utat, viszont minden nap hallgatom, hogy halálra unja magát.

Most mit csináljak, hogy összeszedje magát? Pszichológus kéne neki, de hallani sem akar róla!


2020. jan. 24. 10:42
1 2 3
 1/28 Hellmano ***** válasza:
70%
Ha most ilyen mi lesz a vég stádiumba? Szerintem te fogsz ebbe beleőrülni mellette, ha ezt folytatja .
2020. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baja, nem kell pszichologus, a hormonoktol ilyen, majd szules utan normalis lesz ujra. A felet mar kibirtad.
2020. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Tipikus tini terhes hiszti!


Nem nöttetek még fel a gyerek vállaláshoz!


Mire megszületik az a gyerek, addigra ti már csak múlt lesztek!


És az ilyenek vállalnak gyereket... Utána meg a lelencbe köt ki nyomorult gyerek... 🙄

2020. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

A folyamatos rosszúl lét megviseli az embert, ezen nem lehet segíteni. Remélhetőleg nem fog kitartani a terhesség végéig.

Szerintem próbálj minél több időt vele tölteni, mellette lenni, szeretgetni. Nem az izgalom hiányzik neki, hanem magányos.

2020. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%

Mi a fészkes fenéért kellett gyereket csinálnod egy idiótának? 24 éves, nem hiszem, hogy egy stabil, hosszú évek óta rendben működő házasságba jön a gyerek. Miért kell így elkapkodni egy ilyen komoly, egész életre szóló döntést?

Te is csak a válási statisztikákat rontjátok.

2020. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Hellmano ***** válasza:
73%
Egyébként én nagyra értékelem az összes nőt, aki ezt a folyamatot végigcsinálja, hogy egy kisemberkének életet adjon. Én beleőrülnék tuti abba a gondolatba, hogy valami van a pocakomba és mozog meg stb., de lehet ez csak férfiként merül fel bennem és nőként nem agyalnák ilyeneken.
2020. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Terhesen felbolydulnak a hormonok. Remélhetőleg szülés után idővel helyreáll a lelki békéje.
2020. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Ezek hormomok, ezzel nem tudtok mit csinálni sajnos. Általában az első trimeszterrel el szokott múlni a hányinger, hányás. (Persze sajnos itt is vannak kivételek)Esetleg az orvosnak meg lehet említeni,lehet sok a gyomorsav, arra van szuper gyógyszer 2 nap alatt helyrejön (Ludea). Van olyan, aki a terhesvitamintól hány. Azt sem mindegy, hogy mikor veszi be az ember lánya.

Sírva, ordítva hány, hát ezzel sokat tenni nem tud. Pszichés a dolog. Egy pszichológus valóban nem ártana, mert könnyen pánikbetegségbe csaphat át. El tudná mondani pontosan mi a problémája. Lehet szimplán utál terhesnek lenni. Ilyen is van. Az a baj, ahogy fentebb is írta valaki, hogy ahogy telik az idő, ez csak rosszabb lesz. Ugyanis a 3.trimeszterben rohamosan nőni fog a hasa, vizesedni fog, "nem jön rám egy ruha sem, csak a katonai sátor" plusz dagad a lába is. Lehet élt a fejében egy cukormázas szirup a terhességről, és most arcul csapta a valóság. :(

2020. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

hát nem tudom nekem spec nem voltak ilyenjeim


de ettől még neki lehet. persze előre ígérni könnyű de ha benne vagy akkor nehéz ám nagyon. a testi és a szellemi folyamatok nem leírhatok előre...

sőt még két terhesség sem ugyan olyan


szóval türelem majd ha kirepült a gyerek már jó lesz :D

2020. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

Letezik egyebkent hanyasfobia, de szerintem egy atlagember sem viselne tul jol, ha folyamatosan hanyna. Akik meg itt tiniznek meg ilyenek, szinte az osszes terhes no akivel valaha talalkoztam, vagy picsogott folyton, vagy flegmazott, vagy idegbeteg volt, az a kivetel aki ugyanolyan normalis tud maradni terhesseg kozben is, mint amugy. Szerintem ha valakivel egy eletet akarsz leelni, ferjen bele az a par honap hiszti + a szules utani depresszio is letezo dolog, ugyhogy ezzel is szamolni kell.

Akik azt hiszik, a terhesseg valami varazslatos, vidam, boldog idoszak egy nonek (nyilvan bizonyos szempontbol az), nem tudom, honnan tajekozodnak.

2020. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!