Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barna férfiként miért indulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna férfiként miért indulok a nulláról, ha egyébként jól nézek ki?

Figyelt kérdés

A problémám a következő...

Nem tudom a nők mit esznek a szőke, kékszemű hercegeken? Miért elvárás ez? Volt barátnőm 3 év után egy szőke herceg miatt dobott, 2 éve nem hevertem ki. Kérdezem magamtól miért? Kedvességet, figyelmet, szerelmet megadtam neki, tenyeremen hordoztam és ezt kaptam cserébe hogy szó nélkül elhagyott.


Közben folyamatosan kapom a visszautasítást, hogy nagyon édes és helyes pasi vagyok, de mivel nem vagyok szőke (nem ilyen konkrétan, inkább csak finoman) így húzhatok a búsba. Nem hiszem hogy ennyire fontos a nőknek a szemszín és a haj?! Nekem is a kékszemű, barna hajú nők tetszenek, de tudnék tiszta szívből szeretni szőkésbarna nőt is, mert nincs kikötés hogy csak ilyen meg olyan legyen.



Egyébként genetikai szempontból úgy tudom, hogy barna férfiaknak erős és egészséges utódai lesznek, akik ellenállóbbak a genetikai betegségekkel szemben. Persze ez sem borítékolható, de valószínű hogy van benne igazság.


31/F


2020. jan. 24. 14:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose jöttek be a szőke kék szemű hapsik.Mindig is barna hajú pasik voltak az életemben.
2020. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem a hajszíneddel van a baj, csak bebeszéled magadnak.
2020. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét hallom mindenhonnan (hogy a mediterrán férfiak hóditanak a nők körében) és engem is pl kifejezetten taszít a szőke haj és / vagy kék szem, konkrétan kizáró ok nálam annyira nem jön be. Eddig is csak barna hajú, barna szemű és kreol bőrű párom volt.
2020. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Kékszemű, barna hajú nőként, sosem tetszett szőke hajú férfi, a barna és a fekete ami bejön, a szemszín mindegy. Szerintem sem ez volt a barátnőd problémája.
2020. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Konkrétan a napokban volt egy nő, aki tetszett és nem is hagyta hogy bármit is mondjak. Kifejtette hogy odavan a szőke hercegekért, értsem meg cuki vagyok, de... Van egy másik nő, szintén már ismerkedési szakaszban azt mondta, hogy ne is erőlködjek, mert nem jövök be neki.
2020. jan. 24. 14:23
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami más probléma van az arcoddal vagy a kisugárzásoddal, ha ennyien lekoptatnak már ismerkedés előtt.
2020. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Arcra azt mondják nincs velem baj, csak túl unalmas vagyok. Nem küldök farokfotót, nem úgy kezdek udvarolni hogy "gyere, sz@pj le", ma már sajnos ez a divat.
2020. jan. 24. 14:30
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
A farokfotót a legtöbbünk gyűlöli és szóba sem áll olyan ösztönlényekkel, szóval nem tudom te milyen női körökben mozogsz, ha a normál, emberi viselkedés miatt utasítanak el.
2020. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve ha azt gondolod, hogy normális nő a farokfotóra és az azonnali direkt és alpári táncrahívásra bukik. 😅
2020. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Okos és művelt nőkkel próbálkoztam, akik azt mondták hogy a farokfotó az első pont, ha az oké és tetszik az illető akkor mehet a buli. Ezen akadtam ki hogy ez az elvárás, viszont én nem vagyok ilyen farokfotó küldözgető.
2020. jan. 24. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!