Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek nincs szüksége arra, hogy akire ránéz tetszen is neki? Norbi azt mondta, hogy nem olyan fontos, mint a férfinak.

Figyelt kérdés
A férfiak vizuálisak. Mindig ez a válasz arra, miért akar egy átlagos vagy alatti vagy idős férfi szép formás nőt.
2020. jan. 24. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell törölni a regisztrációmat?
2020. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam nevében tudok beszélni csak. Szóval mindig olyanokba lettem szerelmes akik elsőre nem tetszettek, de ahogy megismertem őket a személyiségüket a lelküket megszerettem őket és ezáltal a külsőleg is már tetszett.


Szóval számomra nem a külső adja azt az értéket amiért én valakit szeretni fogok hanem az a személyiségéből fog jönni.


Hogy a pasik, hogyan gondolkodnak azt nem tudom mert nem vagyok férfi biztos mindenki máshogy tehát ezt a Norbis gondolkodást sem lehet ráhúzni minden férfira.

2020. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Norbi azért mondta, mert az ő szexpartnerei nem voltak túl igényesek, mivel vele is lefeküdtek. És lehetne már végre jegelni ennek az idióta lénynek az "aranyköpéseit" legalább mára?
2020. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-én is bízom abban, hogy nem csak az ösztönszin létezik a férfiaknál.
2020. jan. 24. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok


Egyébként ha Norbit nézzük meg megcsalta a feleségét szóval ő tipikusan az a típus akinek nőről nőre kell szállnia mert ő "felsőbbrendűnek" érzi magát. A saját felségéről úgy beszél, hogy Réka helyében kib..nám mint macskát szarni.


De szerencsére nem az össze férfi ilyen, bár ilyenek is vannak sajnos.

2020. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A felesége próbálja kíhúzni a férjét a slamasztikából, diplomatikusan kezeli az ügyet, próbál intelligensen, megbánóan felelni amire a férje képtelen.

Sok az ilyen férfi, az üzlethez remek érzéke, de szociális érzéke alacsony.

D. Trump, G. Ramsay is hasonlóak ilyen szempontból, szerintem.

2020. jan. 24. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Norbinak nem remek az üzleti érzéke, hanem a feleségéből él évek óta. Becsődölt egy csomó vállalkozása.

Trump egy kivételezett gazdag család sarja így könnyű, lol. És tolták hátulról. Egy báb aki néha mond megosztó vicces ökörségeket. Az alt-right jézuskája.


Ramsay-t ne hasonlítsad ezekhez.

2020. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van egy elméletem, hogy miért beszélt így Norbi. Szerintem az zavarja, hogy a felesége idővel sikeresebb lett, mint ő. Norbi cégei veszteségesek, a Réka által irányított vállalkozás pedig nyereséges. Egy ilyen embernek, mint ő ezt nehéz lehet lenyelni. Kipécézte a nőket (köztük is a leginkább támadható kismamákat), arról meg egy büdös szót nem ejtett, hogy a férfiak ugyanúgy elhíznak, ha nem jobban. Szerintem ez szimpla projekció.
2020. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!