Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem volt kínos ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt kínos ez a szituáció?

Figyelt kérdés
A mai nap történt, hogy egy prémium kategóriás üzletben éppen vettem egy táskát, fél árra leértékelve, amikor észrevettem, hogy mellettem egy fiatal pár elidōzōtt az üzletben. A lány jóval szebb és csinosabb volt, mint a fiú, aki zsíros hajjal, pattanásosan hátizsákkal járt. A csaj végig egy táskát szorongatott, a pasira nézve, de nem vette meg neki (25.000 Ft volt így), szerintetek mi értelme van ennek? Nem engedheti meg magának a fiú az ilyen összegū ajándékozást. Más esetben, névnap, valentín nap alkalmából tehetōsebbként nem látom akadályát egy ilyen tárgynak. De a lány részétōl én pl sosem mertem volna így.

2020. jan. 24. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont az az elözmenye hogy szülnapjara valaszthat vmit. Csak az összeget nem egyeztették elötte ugy nez ki
2020. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Látom megy neked a polgárpukkasztás, de gondolom ezt inkább a veled egykorú lányoknak írtad! A kérdésedre válaszolva, majd ha lesz saját kereseted és meg kell dolgoznod a pénzedért akkor rájössz, hogy az emberek többsége nem így vásárol, ahogy te elképzeled! Egy érett gondolkodású ember még ha van pénze sem vásárol meggondolatlanul! Szóval nem értem, hogy miért lenne kínos?
2020. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mi itt a kínos.


Az például ciki, ha a csaj vinnyogni kezdett volna a táskáért, és dührohamot kap mint egy ovis :) Na, az ciki

2020. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy soha nem kapja be a pasinak, ő meg azt a 25öt inkább hivatásosra költi. Nem látunk az események mögé, hogy mit tud ajánlani a csaj a 25ért. Semmit sem kapunk ingyen az életben.
2021. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!