Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még Ki ebben a Digitalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még Ki ebben a Digitalis világban analóg üzemmódban él-próbál érvényesülni, így ismerkedik, stb?!

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már nem igazán lehet analóg módon élni. A földfelszíni digitális átállás már 2013-ban lezajlott, és a kábelszolgáltatók is folyamatosan vezetik ki az analóg csatornákat, mert a spektrum jelentős részét elfoglalja, amire nagyobb szüksége lenne az internet szolgáltatásnak.


Analóg telefonvonalat sem biztosít már egyetlen szolgáltató sem, mert őrületes költsége van egy ilyen telefonközpont üzemeltetésének, és nem, nem elsősorban a távtáplálás szempontjából. Ezen központokat lassan teljesen fel is számolják.

2020. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

itt az életvitelre gondolok.....

Puskás Tivadar gépei az utcákon kösz jól vannak,van még kártyás is,de minek a Simkártyámat dugom bele és autómatizálódik?!van még érmebedobós,tantuszosat már rég nem láttammm......na de az életvitel-Analóg-e?!

2020. jan. 24. 21:00
 3/21 anonim ***** válasza:
en a ferjemet total analóg módon ismertem meg, egy táncházban.
2020. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy milyen órákat hordanak az emberek. Az analóg a reneszánszát éli!

Komolyra fordítva, szerintem te az OFFLINE szóra gondolsz amikor valaki nem a neten éli a szociális életét, hanem a valóságban kerül interakcióba humán lényekkel (gy.k. emberekkel).

Szerintem, az online felületek inkább úgy hasznosak, ha kiegészítőként használjuk őket, de nem ott éljük át életünket.


32F

2020. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kösz a normális válaszokat idáig nem volt letorkolás letromfolás,meg mi a bánatot akarsz te így a mai világban cimkézések...még!köszönöm
2020. jan. 24. 21:50
 6/21 anonim ***** válasza:

A férjem ért az adatbiztonsághoz (ez a munkája) szóval kijelentette, hogy számára semmi közösségi média és megkért, hogy én se tegyek fel képet róla.

Ami az ismerkedést illeti, nyilván nem tervezek ilyesmit, de amikor a tinder kezdett elterjedni, én nagyon hamar rájöttem, hogy mennyire felszínes, mennyire kevés információ alapján választanak párt az emberek. Azt nem mondom, hogy minden online társkeresőt kizárnék, ha arra kerülne a sor, de az offline ismerkedést preferálnám.

2020. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Alumímiumcsákó!!!
2020. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna neten párt keresni. Ha egyszer még valaha keresnék, csakis társkereső irodán keresztül, ott is inkább a programokra mászkálnék el. Teljesen életszerűtlen mindent eldönteni egy fénykép vagy egy randi alapján.
2020. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ui: És nincs okostelefonom...széndékosan.
2020. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
utolsó hány éves vagy és pesti?!?
2020. nov. 30. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!