Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el akar hagyni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar hagyni, mert nem találok munkát. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok a párom szintén. 4 éve vagyunk együtt, viszont eddig távkapcsolatban voltunk, mivel mind a ketten külön országban élünk. Tervezi a hazaköltözést, viszont kijelentette hogy nem hajlandó velem együtt élni így hogy nincs munkám. Hetek óta próbálok másik munkát találni, de nem egyszerű az esetem ugyanis csak ülő munkát tudok végezni a betegségem miatt. Valamint csak érettségim van, emellett folyamatban van egy OKJ képzés. Sajnos nem sok mindenhez értek ezért nehezebb munkát találnom mint másnak akinek van normális végzettsége... Próbálkozok de sajnos nincs befolyásom arra hogy azonnal munkát találjak. Valamint ez nekem annyira hihetetlen, hogy az ennyi éves kapcsolatunkat csak úgy félredobná azért mert jelenleg nincs munkám. Azzal indokolta hogy nem akar eltartani, amit teljesen megértek én sem szeretnék máson élősködni, és rosszul is érzem magam hogyha valakitől függenem kell. Viszont nem tudom mit csináljak. Válaszokat előre is köszönöm.

2020. jan. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van. Ne költözzetek össze, amíg mindkettőtök nem önellátó. Gondolom most OKJ-ra jársz, nappalin és szüleid tartanak el. Jó ez így egyelőre. Szépen levizsgázol, elhelyezkedsz és utána elkezdtek gondolkozni az összeköltözésről.

Egyébként amikor már lesz rutinod, érdemes diplomázni is levelezőn. Ha olyan területet választasz, amiben dolgozol, nem lesz nehéz dolgod.

2020. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Most összeköltözni nem akar vagy szakítani akar?

Utóbbi esetben jobb is, ha megszabadulsz tőle.

2020. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Az első válaszadó minden szavával egyetértek.
2020. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

"4 éve vagyunk együtt, viszont eddig távkapcsolatban voltunk,"

Tehát eddig nem voltatok együtt, és most már nem is akar együtt lenni veled.

2020. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jogos az elvárás a részéről. Találj munkát rinyálás nélkül. Ez a te érdeked is.


Én sem csinálnám máshogy. Koloncot nem vennék a nyakamba.

2020. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!