Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden gyerekes pasi ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gyerekes pasi ilyen? Teljesen kiidegel

Figyelt kérdés

Mindent én csináljak intézzek, járok egyetemre Levelezőn,arra is inkább menjek mert nemtudja nélkülem megoldani.

Mielőtt bárki ezzel jönne,semmi bajom a kislánnyal elfogadtam őt,csak már szinte többet foglalkozom vele,’mitn az anyja ...

Párom minden feladatot rám lök ... az egyetemen meg majd csúszok ha sosem

tudok bejárni.


Oké mondják hogy akkor ne törődjek vele annyit de túl lelkiismeretes vagyok lehet ...


2020. jan. 25. 13:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
A faszik pótanyát keresnek a gyerekeiknek, nem tudtad? Mit gondolsz miért vált el tőle az asszony? Mert olyan k. sokat foglalkozott a gyerekkel ugye?
2020. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%
Az exneje egy másik férfi miatt vált el tőle,azóta már gyereke is van az új pasitól.
2020. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg a volt nőjének ugyanez volt a baja, hogy 2 gyereket nem akarr nevelni.

Nem kell megcsinálni a dolgokat kész pont. Majd megcsinálja maga, nem lehet tutujgatni folyton.

2020. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem mi neveljük, elvileg láthatások lennének de gyakrabban jön attól.

Persze ez a legegyszerűbb lenne ha nem csinálom, de ha tudom h paromnak még melója lesz és én nem maradok otthon mert órám lenne hagyjam otthon egyedül ?

Vagy ne főzzek neki?

2020. jan. 25. 13:53
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Jól kihasznál a párod. Beszéld meg vele, hogy csak akkor jöjjön a kislány, ha biztosan tudja, hogy ő is otthon lesz. Nem hozzád jön, hanem az apjához. Ő meg szépen lepasszolja neked, mert tudja, hogy lelkiismeretes vagy. Bezzeg ő nem az.
2020. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

esküszöm azt kellene csinalni,hogy olyankor vissza vinni az anyukájának,hogy nekem mennem kell a saját dolgomat intezni vagy előadásom van... mert párom tényleg haza se jön csak később vagy délután,mikor reggeltől nálunk van.


Csak amiatt nem tettem ezt,hogy ne érezze agyerek hogy ő itt nem kell és vissza van vivve

2020. jan. 25. 14:21
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Bsszus allj marvki.magadert!
2020. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ffi nem szervezi àt az életèt a saját gyereke miatt. Pedig vàllalhatna kevesebb munkàt. De ez mindig a nökre van tolva hogy keressenek ök kevesebbet es pattogjanak ök a gyerek miatt. Nekik igy a kiràly persze

Ha az exe sem tudta, te sem fogod arra megtanitani hogy vàltson.

Igen a gyerek issza meg mindig a levét mindennek ezt jol làtod.


Aztàn majd hozzàd is kezd ragaszkodni es ha tönkremenne a kapcsolatotok azt is ö sinyli meg.

2020. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ne főzz. Nem a te dolgod, nem hozzád jön a gyerek.


Én beszélnék anyukával, elmondanám neki, hogy ez van.

2020. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
99%

Ennyire életképtelen emberek hogyan tudnak életben maradni? Komolyan nem értem.


Egyébként miért nem csináljátok úgy, hogy olyankor visztitek el magatokhoz a gyereket, amikor az apja is otthon van? Én biztosan nem halasztanám el az egyetemet egy vadidegen gyerek bébiszittelése miatt. A láthatás amúgy is arról szól, hogy a szülő van a gyerekkel, nem egy idegen.


Ebben a kialakult helyzetben te is hibás vagy.

2020. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!