Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonyos nők miért egoista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos nők miért egoista lázadók és nem hajlandók semmi kompromisszumra?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már talán kicsit pszichológia,de az én kihűlt kspcdoéstom még friss,és ebből merítek. Szóval az expárom valamennyivel idősebb volt tőlem így mindig ezt helyezte előtérbe,hogy ő tapasztaltabb! Ha én azt mondtam,kértem,hogy szivem menjünk jobbra, ő rittig azt mondta,hogy balra akar menni.És sokszor ebből ment a civakodás ami eltávolított egymástól. 75%-ban mindig azt akarta amihez neki kedve volt.

Pedig azt mondják,hogy a nők a határozott ffiakat szeretik,na ő szerintem nem. Mert akkor oda a szabad akarata. Szóval, mi a bjuk az ilyen mentálisan fura nőknek?


2020. jan. 25. 16:24
1 2 3
 1/30 Lachesys ***** válasza:
80%
hulyeseg a noket hibaztatnod, ferfiban is van kontrollmanias makacs, kompromisszumkeptelen. nekik minden csak ugy jo ahogy ok csinaljak, ennyi. elég sok jele van, majd legkozelebb megnezed kivel akarsz kapcsolatot.
2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Dominans no,mint en is es az osszes baratnom. Budaesten ezt felfogjak a feriak. Itt egyenjogusag van. Menj ismerkedni falkvakba,talan ott meg beveszik az elavult nezeteid.
2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Lachesys ***** válasza:
92%
masodik is idiota vagy troll:D egy kapcsolatban mindig vannak kompromisszumok, ez nem arrol szol hogy el akarjak nyomni a csunyarossz ferfiak a noket. uh. mennyi barom feminaci van. irom nokent.
2020. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"Dominans no,mint en is es az osszes baratnom. Budaesten ezt felfogjak a feriak. Itt egyenjogusag van. " - a dominancia és az egyenjogúság hogy a fenébe jön össze???

Nálunk tényleg egyenjogúság van, tehát egyikünk se domináns, vagy ha úgy jobban tetszik, mikor, mibe, melyikünk az.

2020. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Be vagytok már baszcsizva? Úgy ír némelyikötök.
2020. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Domináns nő .. egyenjogúság, közben buta mint a föld. Ez a modern nő. Mindent, cserébe semmit.
2020. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Lachesys ***** válasza:
62%
en is modern no vagyok, megis a tok ellentettjet irtam. megint a szelektiv vaksag? 🙄🙄
2020. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
57% megint hasítasz tesa. Lol.
2020. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
79% hagyd rájuk, ide röhögni jár az ember.
2020. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

#8 Én mindig hasítok, de egyébként tudod, hogy más is lehet 57%-os így nem biztos, hogy rólam beszélsz?


#7 Szelektív vakság? Egyáltalán konszenzus van közöttünk, hogy ki, hogy definiálja a modern nőt? Kinek nem inge ne vegye magára, nem neked írtam.

2020. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!