Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évvel idősebb a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évvel idősebb a pasim. Minden tökéletes vele, egy dolgot kivéve. A gyerek téma. Én 31 éves vagyok, ő 49. Szeretne tőlem gyereket. Én is szeretnék, csakhogy 4-5 év múlva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól tartok hogy egyedül fogom felnevelni. Most semmi egészségügyi problémája nincs. De tartok tőle.

2020. jan. 25. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nyilvánvaló, hogy egyedül nevelnéd fel. Sőt, ha az öreg leromlik, az is ápolhatod.

Gondolom még véletlenül sem volt korodbeli éppen elég , neked a 49 éves sokgyerekes kellett.

2020. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válaszodból az első két mondat releváns a kérdésemre. Az utolsó mondatot rossz kérdéshez írtad.
2020. jan. 25. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam, hogy nem csak az veszélyes, ha a nő 40 felett vállal gyereket, hanem az is ha az apuka 40 felett van. A sperma minősége romlik ahogy öregszik az ember. Én elmúltam már 40 mikor apuka lettem és sajnos mind a 2 gyerek problémás lett. Figyelem zavar, hiperaktívitás, autizmus és a down kór is gyakrabban fordul elő.
2020. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ááá, hagyjad, ráértek még a babaprojektre:) aztán ha megy érte az oviba majd szólnak az ovónénik: gyere Ubulka, itt van érted nagypapa:) ráérsz még 50 éves korodban is, hagyjad már a biológiát. Csak halkan kérdezem, a tata hogy fog majd focizni meg birkózni a pujákkal köszvényesen?
2020. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Senki élete nem tökéletes. Te már megkaptad az élettől a tökéletes partnert. Nagyon sokaknak ez se adatik meg.


Szeretitek egymást, abból kell kihozni a maximumot amitek van. Már nyilván az ő részéről most sem ideálias a kor, de ha Te szereted őt és gyereket is szeretnél akkor szerintek őrülni kéne hogy van valaki akivel szívesen vállalnál.


Igen, lehet, hogy nem fogjátok tudni együtt felnevelni, DE :

1. nem biztos hogy ad Neked a sors még egy olyan férfit, akivel eljutnál a gyerekvállásig

2. Ha ad is majd később akkor 31 évesen azért már észnél kell lenni, mert rengetegen kifutnak az időből

3.Soha semmi nem biztos az életben, ha egy fiatalabb párod lenne, az is elhagyhatna bármikor

4. Sokan mire teherbe esnek az is évekig tart, tehát 4-5 év múlva állnátok neki akkor utána már igencsak nem lenne több esélyed, ha akkor nem jön össze


Mondanám egyébként, hogy legyen kompromisszum és ne 4-5 év múlva, de ne is most hanem mondjuk középúton 2 év múlva.

2020. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs mire várnotok. Ha ebben nem egyeztek, akkor kár erőltetni a kapcsolatotokat.


Kérdező, képzeld magad a pasid helyébe. Ha most teherbe ejtene, mire megszülöd a gyereket, akkor ő már 50 éves lesz. Mire az a gyerek 20 éves lesz, az apja már 70 éves bácsi lesz. Önmagában már ez is nagyon durva. Nagypapa korú apja lesz. Ha még vártok 5 évet, akkor már inkább bele se vágjatok a babaprojektbe. 5 év múlva szülsz egy gyereket, mire a gyerek 20 éves lesz, lesz egy 56 éves anyja és egy 74 éves apja.


Ne haragudj, de ez a gyerekkel is kib***ás, mert elég fiatalon el fogja veszíteni az édesapját. Ha még 5 évet vártok, akkor az sem kizárt, hogy az édesapja már ott sem tud lenni majd az esküvőjén.

2020. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!