Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok nyitott házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok nyitott házasság/kapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk nejemmel, hogy belevágnánk, mert sok mindent kipróbáltunk az elmúlt 1 év során, hogy javítsunk a házasságunkon, de érdemleges eredmények nélkül.

Aki volt ilyen szituációban, milyen eredményei lettek?

Minden érdekel negatív, pozitív tapasztalatok is.

Nagyon szépen köszönöm.


2020. jan. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mit javitana? Mivel van gond?
2020. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs benne, de láttam ilyet testközelből. Alapvetően nem az ördögtől való, de mikor "átlagemberek" próbálják vele a kapcsolatukat javítani, akkor rendszerint nagyon rosszul sül el. A nyitott kapcsolat egy külön életérzés, amihez megfelelő emberek is kellenek. Akiknek szar van a kapcsolatában, azt csak jobban szétszedi.
2020. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem javít a kapcsolaton, ez teljesen biztos.
2020. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-esnek kérdésére a válasz: Az elmúlt másfél évben 5-6 szex. Ő szeret még valamennyire én is, de szerelmes nem vagyok. Nem is kívánom őt. Mindig csak bántjuk egymást.
2020. jan. 25. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex miatt,akkor inkább próbáljátok meg máshogy feldobni. Vagy max közösen menjetek el swinger klubba. De nagyon fel kell készülni rá lelkileg,mert komoly vitákat is okozhat.


Ha mas oka is van,akkor meg szinte 1000%,hogy rossz vége lesz.


Akik ismerettségi körben csinálták mindnél válás lett a vége.

2020. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Nem nagyon voltak olyanok akik pozitívan élték volna meg, sejtettem.
2020. jan. 25. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk azért működik, mert a férjemen kívül nem kell más férfi, őt meg nem zavarja, ha nőkkel ismerkedem. Az én más férfival, ő más nővel felállás nekünk sem menne.
2020. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!