Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a szexet annyira, mint én?

Figyelt kérdés
Tehát 1hónapja vagyunk együtt, 2hónapja ismerjük egymást. Még konkrétan nem szexeltünk, viszont én nagyon szeretem például szájjal vagy kézzel kielégiteni őt. Ő egyszer elmegy, aztán többet már nem is kívánja. Megkérdeztem, és azt mondta, hogy ha majd lesz szex, valószínűleg 1nap csak 1szer tud felállni, mert neki nem annyira fontos ez, és ezért nem arról van szó, hogy engem nem kíván, hanem magát az aktust. Elég szomorú vagyok, mert az előző párkapcsolatomban nem ez volt, és én azt szeretem, ha kívánnak, és több szex is van egy nap. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Ő nem tud változtatni, viszont nekem hosszútávon nyilván ez nem elég kielégítő. Csak az a bosszantó, hogy rengeteg férfi szeretné a napi akár több szexet, ő meg pont nem az a tipus. El vagyok keseredve, de emiatt meg nyilván nem fogok vele szakítani. 20/L, 23/F
2020. jan. 25. 23:23
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Más vérmérséklet, btw?
2020. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakítasz ez miatt,akkor törődj bele. Ezt te választod,viszont más ember szexuális etvágyát nem tudod befolyásolni.
2020. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem szexeltek?
2020. jan. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen...
2020. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ennyi eleg. Nem akarok veszmadarkodni, de lehet, hogy ebbol napi egy sem lesz, ha o mar igy bejelentette, holott meg nem is szexeltetek. Ha neked ez nem felel meg, nem lesz ez hosszu eletu.
2020. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!