Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád a párodnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, hogy a szüleid miket mondanak ra?

Figyelt kérdés
Még soha nem is volt nálunk mert nem kíváncsiak rá, folyamatosan elmondják mindennek úgy, hogy a nevét se tudják.
2020. jan. 26. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a szüleimre rászólnék, hogy normálisan viselkedjenek.
2020. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hiába mondok akármit, mindig ez van.
2020. jan. 26. 09:53
 3/12 peca1000 ***** válasza:
0%
Elmondtam eddig is az összes nőmnek, hogy mit gondolnak róluk.
2020. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem mondanám el kinek kell a felesleges feszültség.
2020. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor halat adok az égnek, hogy normális szüleim vannak...

Amugy valószínűleg nem mondanám el.

2020. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon muszaj,elinteznem annyival h gázok es ne akarjon veluk talalkozni.
2020. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Elmondanám, de, ha olyan akkor kiállnék érte és megmondanám, hogy miért az vagy miért nem az.
2020. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy miért ilyenek a szüleid, ha nem is ismerik még a barátnődet hogy lehetnek óla negatív véleménnyel?


Tudom,hogy nehéz, de próbálj visszakérdezni,hogy részletesen mondják már el -egyszer-,hogy mi miatt ilyen ellenségesek?Érveket mondjanak, és Te szembesítsd Őket azzal,hogy miért is nincs igazuk.

Ez nem azért szükséges,hogy védd a párod, inkább azért,hogy változzon a megítélésük és a véleményezési joguk.


+ mondd el Nekik,hogy Te szereted Őt, de ha ilyen ellenségesek lesznek azt érik el,hogy Te is eltávolodsz Tőlük.

2020. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már megmondtam nekik, hogy össze fogunk költözni, de nem érdekli őket az se.
2020. jan. 26. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd a szüleid, majmoljanak, amit akarnak, majd megunják ;)

Komolyan az ilyen embereket hagyni kell a francba, mindegy, hogy vérrokon vagy sem.

2020. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!