Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon egyedül érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon egyedül érzem magam a szakítás után! Hülyeség lenne belebonyolódni egy kapcsolatba màr most?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam a párommal,mert nem bànt velem szépen (nárcisztikus személyisége van), első szerelem volt 1 éves kapcsolat.. Mindig is vágytam egy kapcsolatra,vele minden olyan jól indult az elején,csak idővel mutogatta ki a foga fehérjét.... Azóta nagyon magányosnak érzem magamat ,emiatt már hozzá is majdnem visszamentem..

Sajnos a baráti köröm nem az a bulizós fajta,max gyorsétterembe járunk el

Szóval nem tudom hol ismerkedhetnék... Talán tinderen kéne?

(Bocsi, előre szólok hogy itt nem célom az ismerkedés!!!!!)

Vagy korai lenne beleugrani már is egy kapcsolatba?Mert egyébként őt még mindig szeretem

Köszönöm 20/L



2020. jan. 26. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap után valóban korai és teljesen mindegy hol ismerkedsz.
2020. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Összerakhatod a kérdésedből a választ..még nem dolgoztad fel a szakítást, szereted (?) a régi pasidat. Csak azért mert nagyon egyedül érzed magad keresnél valakit?

Lépj túl a szakításon először, és mérlegeld,hogy menyire helyreállítható a kapcsolatod, vagy mennyire szeretnéd helyreállítani. A magány mindenkit nyomaszt, de semmi értelme nincs úgy ismerkedned,hogy kötődsz a régi párodhoz.


Ha nárcisztikus, és ez már most megnyilvánul, szerintem felejtsd el.


20 évesen miért nem ösztönzöd a barátaidat más programra? A gyorsétterem nem a szórakozás kategóriába tartozik!

Esetleg nézz szét a tágabb baráti körben, hátha találsz olyanokat akik eljárnak olyan helyekre ahová Te is szívesen elmennél. Lehet,hogy a párkapcsolatod miatt eddig nem is barátkoztál igazán.

2020. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggőség létező dolog. Pszichológusok foglalkoznak vele.

Kereshetsz új társat, ha a szakítás maga nem viselt meg. Tinder jó lehetőség nőnek.

2020. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gond lenne. A szakítások után is van egy gyászidőszak: ebben helyre kell az embernek tennie, hogy mi, miért, hogyan történt, mit kell a jövőben másképp tennie.
2020. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha itt ismerkedsz akk mivan? Lehet itt találnád meg a hozzád illőt de nem, zárd ki nyugodtan a lehetőségét is. Nem csak ostoba idióták vannak itt.
2020. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel még mindig szereted, ezért egy új kapcsolatba is őt keresnéd. Egyedül is képesnek kell lenned kiegyensúlyozott életet élni, ne legyél kapcsolatfüggő. Idővel túlteszed magad rajta, majd akkor kezdj új kapcsolatot. Ismerkedni meg bárhol lehet, én pl a helyi mosodában találkoztam a jelenlegi barátnőmmel.
2020. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem is korai lenne, meglehetősen.


Most inkább pihenj, építsd a lelked, vond le a konzekvenciákat.

2020. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fglalkozz azzal, hogy megerősödj és olyan elfoglaltságokat keress, amiket élvezel és építenek. Nem egy másik gyógykapcsi a megoldás, csak nyomorultabbul fogod magad érezni.
2020. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:
54%

20 eves vagy, de meg nem nottel fel. Zavaroan kislanyos vagy.


43F

2020. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Semmiképp ne bonyolódj bele ilyen kapcsolatba, ha nem vagy még ténylegesen túl az előzőn (már pedig nem vagy, hiszen azt írod, hogy szereted még). Az egyedüllét elkerülése érdekében meg végképp butaság lenne, meg kell tanulnod egyedül boldognak lenni (hobbik, önismeret fejlesztés, sport, barátok, család, stb.). Ideig-óráig működhet egy ilyen "gyógykapcsolat", mert végre valaki figyel rád és szeret, aztán meg jönnek a gondolatok, hogy nem vagy túl az előzőn, netalán nem is sikerül jól a váltás, mert idővel kiderülhet, hogy csak magadat ámítottad a fene nagy "szerelemmel", mert amit szerelemnek véltél az új partnerrel eleinte, csupán csak az illúzió, hogy végre nem vagy egyedül és valaki udvarol neked, aztán lehet rájönnél, hogy nem is ő kell, csupán az érzés, hogy fontos vagy. Aztán ha nem vagy túl az előzőn, csak jobban fog hiányozni, mert abba anno tényleg szerelmes voltál és összehasonlítgatod vele. Szerintem ez nem hiányzik neked. Csak sokkal rosszabbul lennéll, mert a régiek mellé egy nagy csomó új sebet is szerezhetsz ezzel. Szórakozz, élj, ismerkedj, tanulj magadról, sportolj, fejleszd magad! De csak akkor kezdj bele egy új dologba, amikor már valóban lezártad az előzőt. Ilyenkor még annyi érzelem dúl az emberben, egyik pillanatban haragszol rá, dühös vagy, csalódott, ilyenkor nagyon könnyű rossz döntést hozni, pláne, hogy keletkezett egy nagy űr az életedben, amit pótolni szeretnél valakivel, de inkább valamivel pótold! Tinderezhetsz is akár, megnézed, hogy mennyire vagy kelendő, ezzel az önbizalmadnak jót tehetsz, de szerintem ne foglalkozz vele komolyabban még!
2020. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!