Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tini dolog ez?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy pasit, és azzal jött hogy mivel 100km-re lakunk egymástól vagy hozzá költözök vagy akkor nincs értelme semminek, mert az hogy össze járogatunk pár órára és dugunk az csak barátság extrákkal, és neki társ kell és nem ez.

Viszont mind a kettőnknek van saját lakása, és azt akarja én menjek hozzá.

És ismerem csak egy hete.



2020. jan. 28. 15:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah ő jött azzal a szöveggel hogy a tinik járnak össze dugni és ő nem ezt akarja.
2020. jan. 28. 15:11
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Aha, szóval odaköltöznél a víz, villany és wc nélküli házába 100 kilométerre egy olyan emberhez, akit egy hete ismersz, tehát egyáltalán nem ismered. Ez vagy ordas kamu, vagy téged is a Lipótból engedtek ki..
2020. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem, kamu és nem költöznék oda csak ő ezt akarja, mert ő az állatai miatt hozzám nem költözne plusz 100km-re van tőlem a munkahelye ahol dolgozik.

És nem akar velem úgy ismerkedni hogy csak járógatunk találkozgatunk és utána legyen össze költözés hanem egyből így.

2020. jan. 28. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de ki az aki úgy költözik össze valakivel hogy nem is ismeri? Szerintem a sorrend felnőtteknél is az hogy randizgatás ," járás" ,utána az összeköltözés

Ismeretlenül tuti nem költöznék oda senkihez ,főleg h 100 km-re van ami azt jelenti hogy fel kell adnom a munkám ,meg a lakásom meg minden

És ha nem jön össze??

Az meg fel sem merült benne hogy ő költözne hozzád ? Vagy ha nem is a te lakásodba ,legalább abba a településbe ahol laksz?

2020. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Neki ott a munkahelye ahol lakik és állatai vannak.
2020. jan. 28. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez az ember nem barátnőt keres, hanem csicskát, de úgy látszik a személyedben tökéletes társra lelt.
2020. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pff... de ostoba vagy ha még a gondolat is felmerült mint kérdés.

Dobd már ki ne szerencsétlenkedj.

2020. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

#2 Te ki vagy? Ezt írod: "Aha, szóval odaköltöznél a víz, villany és wc nélküli házába 100 kilométerre... " stb.

Tán egy budai villában élő királylány vagy és soha nem voltál vidéken? Azt gondolod vidéken még mindig a fa alá sz.runk és egy kővel vagy falevéllel töröljük ki a p...ánkat és ha mosakodni akarunk akkor a patakpartra megyünk ahol a mosást is elvégezzük egyúttal egy héten egyszer? Nem a pasit védem, de te százszor hülyébb vagy a kérdezőnél!

2020. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Én az vagyok, aki elolvasta a kérdező korábbi kérdését: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Falun nőttem fel, nincsenek sznob tévképzeteim. De azért kötözködj csak, látom jólesik :)

2020. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Ezen kár agyalni. Költözz oda pár hétre, és meglátjátok, hogyan tovább.
2020. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!