Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is hullott szét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hullott szét a kapcsolata babavárás alatt?

Figyelt kérdés
Még csak a várandósságom elején vagyok de már többször megkaptam veszekedésnél, hogy takarodjak innen. Jelenleg nincs munkám, mert elmentem tanulni. Nincs lakásom, szüleim másik városban élnek. Eléggé szar a helyzet.

#terhesség #tönkrement kapcsolat #szakítás várandósság alatt #szakítás terhesen
2020. jan. 28. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
És egy ilyen helyzetbe ha szó szerint semmid nincs minek vállaltál gyereket könyörgöm? Főleg mert ez a kapcsolat mindig is egy rakás fos volt ha ilyen lett a helyzet pár hét alatt. Szar kapcsolatba, nulla anyagi helyzettel miért kell szaporodni?
2020. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Párod nem örül neki, hogy a gyermekével vagy várandós?
2020. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Lehet hogy nem gondolta komolyan, csak nehézségei vannak, üljetek le, beszéljétek meg higgadtan.
2020. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem csinálunk gyereket alig ismert suttyókkal, főleg nem a semmire.
2020. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%
Mennyit híztál?
2020. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen mondani a várandós páromnak... milyen emberek vannak.
2020. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hat itt csak az én anyagi helyzetem rossz így amikor közösen terveztünk babát ,nem gondoltam erre ,hogy kiszolgáltatottnak fogom érezni magam és esetleg visszaélne ezzel, hogy nincs fizetésem, se hova mennem .Együtt beszéltük meg ,hogy elmegyek tanulni.
2020. jan. 28. 20:28
 8/27 A kérdező kommentje:
A mennyit híztál komment viszont nagyon felvidított :D
2020. jan. 28. 20:29
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Akkor jó, mert csak trollkodtam a norbis kommenttel... együttérzek veled, fel a fejjel! Még egyszer beszól, költözz haza a szüleidhez.
2020. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Semmi köze a babaváráshoz. Nem a megfelelő embernek akarsz szülni, ha még megteheted, gondold át, hogy megtartod -e.
2020. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!