Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem újabban gyakran ír rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem újabban gyakran ír rám facen 7 évet voltunk együtt,1 éve szakítottunk. Alig beszéltünk ez idő alatt. Most mi baja van?

Figyelt kérdés
Egyedülálló ő is és én is. Tényleg nincs senkije mert falun élünk,tudnék róla egyből. Nem rég zenéket küldött nekem,hogy hallgassam meg,és azt irta,hogy nem tudja,hogy miért.. de jó volt velem beszélni. Jaa és azt is,hogy ő nagyon jól tudja,hogy én még szeretem. Az ő érzseiről nem beszélt! Egyébként a kapcsolatunk az ellaposodás miatt lett vége, nem csaltuk meg egymást.
2020. jan. 28. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te sem vagy egy eszleny... 😂
2020. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért is?
2020. jan. 28. 23:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 2 oka lehet annak, hogy ir. Csak gondolkodni kene. Nem fogom szadba adni a valaszt, mert te is pontosan tudod. Vagy, “eszleny” vagy ha nem. Kb ennyi
2020. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké.. arra gondolsz,hogy dugni akar, vagy újra kezdeni?

Egy gyönyörű nő! Annyi csávója lehetne mint a légypapíron a legyek. Könnyen ismerkedhetne magyarul.Egyébként van egy vibrije is.. anno még én vettem felpezsdíteni a szexuális hétköznapjinkat.

2020. jan. 28. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

-Nem talált jobbat, ezért újra akarja kezdeni, hátha mégis működik (nem fog).

-Kanos, és próba cseresznye alapon bepróbálkozik nálad.


Egyik sem túl biztató opció.

2020. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő a csaj.. tehát nem lehet kanos :)
2020. jan. 29. 00:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy pedig kellett 1 év szünet,hogy rájöjjön dolgokra?
2020. jan. 29. 00:02
 8/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Igen, tudjuk, a lányok sosem akarnak szexelni, nélkülünk csak elvonulnának a kolostorba, mint annak idején Szent Margit. Na, én sem etetem tovább a trollt ma este.
2020. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó.. nem az.. .mert szívesen szexelnék vele meg minden. Mai napig kívánom. Csak akkor ő győz!
2020. jan. 29. 00:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Nő is lehet kanos, de inkább szeretethiányos. Ha nem akarsz tőle semmit, miert nem írod meg neki, vagy egyszerűen csak mi a fenének válaszolsz mikor rádír?
2020. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!