Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új életet szerettem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Új életet szerettem volna kezdeni egy lánnyal itthon szakítottam elméletileg ő is de visszament a pasijahoz. Nem szeretném hogy boldog legyen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz boldog, ha pld. állandóan keresed, ennek ellenére; de te sem, mert elküld melegebb éghajlatra! Lépj tovább, nem egymást kerestétek.
2020. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsés nő hogy nem maradt veled.

Ha azt akarod hogy szenvedjen szedd fel megint. Egy ilyen pasi mellett garantáltan boldogtalan lesz.

2020. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lófax
2020. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Jól tette, hogy elhagyott. Keress fel egy orvost!
2020. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szánalmas vagy.


Egy kapcsolat épp arról kéne szóljon, hogy boldoggá tegyük a másikat.

2020. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elfogadom a hozzászólásokat de a lényeg hogy ígért sok mindent elhittem itthon mindent őszintén elmondtam ő mindenek gyakorlatilag a felét beszéltem a faszijaval elmondtam mindent őszintén neki ..de hát ez sem volt elég erre azt mondta a lány mindkettőnket szeret egyiket ezért a másikat azért ..ilyen szerintem nincsen!!!hogy együtt szeretnék élni..bla bla..és a lány visszament a faszihoz vagyis nem tudja kirakni a saját lakásából mert érzelmileg zsarolja a faszi...inkább visszament ..csak úgye így persze velem együtt másik két ember életét rontotta el ....a nagy semmiért
2020. jan. 29. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És ki a másik ember, akinek az életét elrontotta? Csak nem a barátnőd, akit dobtál, mert egy másik csaj hitegetett? Szerintem vele is csak jót tett, talán talál egy normális pasit. Itt egyedül te estél két szék között a padlóra.
2020. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te tetted tönkre mindannyiótok életét. Használj már vesszőt néha!
2020. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ti most komolyan értitek, amit ír? Emelem kalapom előttetek.....
2020. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!