Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor "illene" bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor "illene" bemutatni a párunkat a családnak/barátainknak?

Figyelt kérdés
1 hónap az még kevés? Fél év meg sok? Ti mikor találkoztatok a szülőkkel?
2020. jan. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Erre nincs fix recept, sok mindentől függ. Nem mindegy például, hogy milyen a viszony a szülő és a gyerek között, és az sem, hogy mennyire élnek messze egymástól, mennyit látogatja alapból egyedül, stb stb.. Mi például abban a helyzetben vagyunk, hogy 9000 km választ el a férjem szüleitől és nem beszélek velük közös nyelvet, így összesen kétszer találkoztunk, az első alkalom már az esküvőnk után volt. 1 hónap mondjuk nekem minden körülmény mellett (jó viszony, azonos város) nagyon gyors lenne. A fél év reálisabb.
2020. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ja, ez a szülőkre irányult, szerintem barátoknak sokkal hamarabb is be lehet mutatni, amint az ember biztos abban, hogy ebből lesz valami.
2020. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Testvérem párja nem engedi hogy a családom megismerje az ő anyját, tehát 1 éve lassan hogy azt se tudjuk testvérem kiknél van. Fenyegetőznek ha odamegyünk akkor rendőrt hívnak.


Rendes embereknél ha komoly a dolog, akkor 1 hónapon belül meg kell ismerni egymást a 2 családnak, ha ez nem így megy akkor ott bajok vannak.

2020. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem a férjem ( mikor jàrni kezdtünk), 2 hét múlva mutatott be az anyjànak. Nem is tudtam róla, akkor szólt, amikor leszàlltunk a vonatról- hogy ott lesz . Szóval egy vonatàllomàson talàlkoztunk, futólag, ő amúgy is utazni készült, én vizsgàra mentem. Borzasztó kényelmetlen volt, hirtelen alig tudtam mit mondani csak hogy jó napot, örülök hogy megismerhetem. Ők még beszéltek pàr szót, aztàn mentünk is. Nagyon nem tetszett, hogy hirtelen kész tények elé lettem àllítva. Kellemetlen érzés volt és nagyon korai.

Én akkor mutattam be őt, mikor 5 hónaposak lettünk. Anyuék és ő is 2 oldalról ràgtàk a fülem...😂szóval belementem. Szerintem rendben is volt így, de visszafelé nem. 2 hónapon belül anyukàtól a nagymamàig megismertem mindenkit és nagyon korainak éreztem. Szerintem nem kell az ilyesmit elsietni. Én is vàrni akartam vele.

Mindegy, rég volt . ( 10 éve) megemésztettem😀 Tudomàsom szerint anyósom se utàlt meg, el se tudom képzelni mit gondolhatott rólam...

2020. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!