Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi fizet/nő fizet. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi fizet/nő fizet. Én vagyok a nő, szerinte nekem kéne többet fizetnem mert többet is keresek. Szerintetek ez normális? 27/N

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal kb egy éve vagyunk együtt. Mikor elkezdtünk randizni,nem volt munkája. Az első találkozáson csak sétálgattunk.eszébe sem jutott hogy esetleg beüljünk valahova egy teára vagy valami(január volt). mindegy,elkönyveltem annak,hogy első tali és szeret sétálgatni. A következő randira vittem neki helyi finomságokat(külföldön élek). ő pedig vett nekem egy gyorskaját,mint utólag kiderült,amiatt csak,mert én vittem neki valamit,ő meg nem hozott semmit. Ezt ő írta másnak...A következő randikon az esetek 90 százalékában ő hozta fel hogy éhes,menjünk valahova enni,de valahogy sosem jutott eszébe a bukszájáért nyúlni,még csak a gesztus kedvéért sem,talán egyszer fizetett még egy pizzát. de a Többi 9-10 ezer ft-os vacsorákat mindet én fizettem. kétszer vettünk ki szobát,mindkétszer én fizettem(2x30ezer ft). Az elsőnél felajánlottam(ott sem ellenkezett) a másodiknál pedig már fel sem kellett ajánlanom mert automatikus volt neki. Igaz hogy a randijainkra az eljutás is pénzbe került-autóval kb 100-150 km neki is és nekem is,félúton szoktunk találkozni),de tudtam,hogy vannak tartalékai,és ha nem is fizette,legalább a gesztus,hogy felajánlja,lehetett volna benne. De mindegy.ezeket is elkönyveltem annak,hogy szegényemnek nincs munkája,majd megváltozik ez a helyzet,ha lesz. Hozzátszem,kb 8 honapig volt munkanélkuli,de ez amit irtam,az első 3 honapban tortént.Na szóval.elkezdett végre dolgozni,szerencsére talált munkát. Addigis ha mentunk valahova,én fizettem,néha,egy egy apróságot pedig ő.Az apróságok is mindig jól estek,nem az anyagiasságról van szó,csak egy idő után elkezdett zavarni,hogy neki az hogy én fizetek, teljesen automatikus  A legutóbbi esetünk az volt,hogy el szeretett volna menni a kevenc filmjét megnézni a moziba velem,és mikor kiválasztotta a jegyeket a pénztárnál,automatikusan rám nézett,hogy veszem e elő a bukszámat. Természetesen nem vettem,ez az ő filmje,ő hívott engem,hogy menjünk el.Majd utána volt egy kajálásunk is megint egy gyorsétteremben,azt is fizette. én pedig vettem egy majdnem a kaja és a mozijegy árával megegyezo értékű desszertet. én vállakozó vagyok,rengeteget dolgozom jelenleg,most futtatom be az egészet,tehát még nem befutott,és ő ugy gondolja,hogy mivel én többet keresek,mint ő,az ilyen közös csavargások nagy részét nekem kellene állnom.(egyébként a vállakozás elején az ember nem milliomos-most kezdek még csak pluszban lenni,és még évekre van,hogy az,amit beletettem,vissza is jöjjön) Kb múlt év elejétől vágytam egy új telefonra,amit amiatt nem vettem meg,mert a vállalkozásom még nagyon bizonytalan lábon állt,és nem mertem egy ilyen beruházást megengedni magamnak. és ma elmentem megvenni. elég drága készülékről van szó,letettem egy összeget,és a többit részletre fizetem. és azóta azon mániázik,hogy tőle bezzeg sajnálom a pénzemet,de mégis van több tízezrem új telefonra. Nem hinném,hogy el kellene számolnom a bevételemről és arról,hogy mire költöm a pénzemet. vagy rosszul gondolkoznék? :(

légyszi,csak normális válaszokat írjatok.



2020. jan. 29. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Semmi köze hozzá mire költöd a pénzed. A leírtak alapján így is többet költöttél rá a kelleténél szerintem..
2020. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem neki ez a helyzet baromira kényelmes, és kihasznál, mint a pinty.

Nálunk is a párom hónapokig munkanélküli volt, amikor összejöttünk, javarészt én fizettem dolgokat, de most, hogy van neki is állása, teljesen természetes neki, hogy ő is ugyanúgy beszáll. Most kevesebbel, mert nem kapott teljes fizut még, aztán jövő hónaptól teljesen...

Azért a pénzért te megdolgoztál, jogod van arra költeni, amire akarod; még csak nem is éltek egy háztartás, nem vagytok házasok, hogy akárcsak egy minimális magyarázattal is tartozz érte. Beszéld meg vele, hogy vegyen vissza, vagy hagyd ott, találsz sokkal jobbat, hozzád hasonló értékrendűt.

2020. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát ahol az anyagiakon megy a kattogas az már régen felejtos!

Hogy mentek így el bárhova is h egy meghitt hétvégét eltoltsetek??

A párod meg nem nőtt fel! Te meg lehetnel kicsit büszkébb szerintem!

30f

2020. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
úgy megyünk el valahova,hogy ott is megy a számolgatás,ki mennyit költött... utólag
2020. jan. 29. 21:23
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen kérdéseket olvasva mindig elgondolkodom, hogy vajon a nő miért annyira mélyen ostoba hogy egy ilyen pasival legyen.

A leírtakból kiderül, hogy sikeres, önálló és nem buta.

Erre beválaszt egy ilyen seqqfejet és itt vergődik mit csináljon.

Szerintem ebben sok opció nincs.

Itt nem az a pár ezer Ft -on van a hangsúly, hanem az elveken.

Legtisztább lenne a fele-fele, de én úgy gondolom azért illene egy férfinak gálánsnak lenni. A szó jó értelmében.

Szóval kérdező hiába vagy sikeres, és értél el sok mindent, neked egy ilyen seqqfej kell. (?)

2020. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 acelsziv ***** válasza:
95%
Miért jó neked egy élőskődőt eltartani?
2020. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

mert hülye vagyok? és mert szeretem?

De annyira zavarnak ezek a dolgok....

2020. jan. 29. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy ingyenélő. Amúgy szólok, amikor majd szakítasz (mert fogsz) az nagyon nem fog neki tetszeni.
2020. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Máris megdőlt a gyk-s sztereotípia, hogy munkanélküli pasinak nem lehet barátnője.
2020. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. És ez jó neked ?:D dobd már ki ezt a szerencsétlent.. és még pofátlan is
2020. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!